KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlük burç yorumları: 4 Mart 2023 Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 4 Mart Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

  Günlük burç yorumları: 4 Mart 2023 Cumartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

  4 Mart 2023 Cumartesi yani ayın yirmi beşinci günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 4 Mart 2023 Cumartesi günlük burç yorumları...

  KOÇ

  Sevgili Koç burçları, bugünün gündem maddesini ikili ilişkilerle aşk hayatınızda yaşadığınız gelişmeler oluşturacak. Sevdiklerinizle bir araya gelmek ve onları ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için harika bir gün! Sevginizi paylaşmaktan çekinmeyin ve onlara kocaman sarılın. Bu size her zamankinden daha iyi hissettirecek.

  BOĞA

  Sevgili Boğa burçları, bugün hayallerinize ve isteklerinize ulaşmak için somut adımlar attığınız bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlemeniz ilerleyen günlerdeki yol haritanızı planlamak açısından sizin için önemli olacak. Kendinize dürüst davranmayı unutmayın.

  İKİZLER

  Sevgili İkizler burçları, bugün aşk ve romantizm konularının istediğiniz gibi gitmediğini fark ettiğinizde garip bir gerginlik duygusu yaşayacaksınız. Bu gergin ruh hali tüm günün enerjisine yansıyacak. Kendinizi ifade etme konusunda cesur bir o kadar dürüst olun. Aksi halde yanlış anlaşılmaların girdabına düşebilirsiniz.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeç burçları, bugün ikili ilişkilerinizdeki belirsizliklerin ortadan kalktığı bir gün olacak. İşler istediğiniz gibi gidiyor, tadını çıkartın. Her şeyin net ve planlı olmasını isteseniz de, partneriniz daha fazla özgür olmak istiyor olabilir. Onun özgür alanlarını kısıtlamamaya özen gösterin ve kendiyle başbaşa kalması için özel alanlar yaratmasını keyifle izleyin.

  ASLAN

  Sevgili Aslan burçları, bugün hesaplarınızı hayatın akışının bir anda altüst ettiği bir gün olacak. Siz planlar yaparken hayat bir şekilde akıp gidiyor. Bu nedenle hayatın dinamiklerinize planlarınızı uydurmak zorunda kalacağınız bir döneme geçiyorsunuz. Derin bir nefes alın ve hayatın sizin için hazırladığı sürprizlere göz atın.

  BAŞAK

  Sevgili Başak burçları, bugün yaşadıklarınızı süzgeçten geçirerek geçmişe dair bir hesaplaşma içerisine gireceksiniz. Kendinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilmek için önce kendinizi anlamanız gerektiğini unutmayın. Duygularınız konusunda kendinize dürüst davrandığınız noktada olayların kontrolünü elinize alabilirsiniz.

  TERAZİ

  Sevgili Terazi burçları, bugün tamamen romantik bir gün sizi bekliyor. Parteneriniz geleceğe dair adımlar atmak için size büyük bir sürpriz hazırlığında olabilir. Kendinizi yeni bir dönemin kapısının eşiğinde gibi hissediyorsunuz. Sadece adım atmaya cesaretiniz olup olmadığını bilmiyorsunuz.

  AKREP

  Sevgili Akrep burçları, bugün aşk kapınızı hiç ummadığınız anda çalacak. Eros’un gizemli okları sizin için adrese teslim ediliyor. Karşınıza çıkan bu mükemmel aşk hikayesiyle birlikte kendi iç dünyanızda bir hesaplaşma içerisine girebilirsiniz. Kendinize karşı acımasız olmamaya özen gösterin.

  YAY

  Sevgili Yay burçları, bugün aşk ve romantizmle alakalı konularda kararsız olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bazı nedenlerden dolayı, bir yoldan diğerine geçme eğiliminiz var, ancak her iki yol da pek tatmin edici görünmüyor. Şu anda somut bir eylemde bulunmanız gerektiğini düşünmeyin. Bu aşamada verdiğiniz sözler daha sonra daha fazla hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlak burçları, bugün aşk hayatınızı gözden geçirecek ve yeni kararlar vermek için adım atacaksınız. Durumun kontrolünüzden çıktığınızı hissettiğiniz anda paniklememeye özen gösterin. Her şeyi yönetemezsiniz ve bazı durumlarda kontrolsüz verilen ani kararlar durumların daha iyi bir noktaya evrilmesine yardımcı olabilir.

  KOVA

  Sevgili Kova burçları, bugün kendinizden emin bir şekilde attığınız adımların karşılığını alacağınız bir gün olacak. Sevdiklerinizle fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak son aşamada mutlaka kendi iç sesinizi dinleyerek kararlarınızı kendi doğrularınıza göre almalısınız. Aksi halde gelecekte bu durumdan büyük pişmanlık duyabilirsiniz.

  BALIK

  Sevgili Balık burçları, bugün aşk ve romantizm konusunda işler kesinlikle sizin lehinize doğru işliyor. Bugün dikkat edilmesi gereken şey, size yakın birinin tarafında bazı manipülasyonlar olabileceğidir. Başka birinin özgürlük ihtiyacının ilişkinizi olumsuz etkilememesine dikkat edin. İletişim, herhangi bir düzeyde sağlıklı bir romantizmi sürdürmek için anahtardır.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler