Tenis Topu Haberleri

Uzun yıllar kullanacağınız oyun zevkinizi arttıracak en kaliteli ve iyi masa tenisi topu tavsiyeleri

Hem spor hem eğlenceli aktivite olarak adlandırabilecek masa tenisini seviyor musunuz? Cevabınız "Evet, seviyorum." ise doğru yerdesiniz. Çocukların vücut gelişimine katkıda bulunan, refleks ve bazı kasların gelişmesini sağlayan masa tenisi; okullarda da sıklıkla tercih edilen spor aktivitelerinden biri. Masa tenisi oynamak için gerekli olan en iyi masa tenisi topu modellerini derledik. İşte detaylar!

Haber 13-10-22 14:21

Tenis oynarken performansınızı yükseltecek uzun ömürlü en iyi tenis topu çeşitleri

Tenis, dünyada ilgi gören sporlardan biri ve tenis topu da bu sporun en temel ihtiyacı. Profesyonel oyuncuların tercih ettiği basınçlı toplar, bir süre sonra özelliğini yitirdiği için yeni topa ihtiyaç duyulur. Bu sebeple uzun ömürlü top kullanmak oldukça önemli. Eğer tenis oynarken performansınızı en iyi şekilde gösterebileceğiniz bir tenis topu arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte, en iyi tenis topu seçenekleri...

Haber 07-10-22 16:27

Evde hemoroid tedavisi yapmaya çalışan adamın anüsünden çıkan şok etkisi yarattı

Halk arasında basur olarak bilinen hemoroid yaşam kalitesinin oldukça düşmesine neden olarak büyük sorunlar yaratıyor. Hemoroidi geçirmek için evde çeşitli tedavi yöntemleri deneniyor. 51 yaşındaki bir adam hemoroidini geçirmek için anüsüne tenis topu soktu.

Haber 14-09-22 10:08

Tenis Topu

Tenis Topu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tenis Topu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.