Hafıza 15 Temmuz Müzesi açıldı! Hande Fırat'ın telefonu da orada!

Hafıza 15 Temmuz Müzesi, FETÖ mensuplarınca gerçekleştirilen hain darbe girişiminin üçüncü yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı etkinlikle açıldı. Erdoğan açılış töreninde konuşma yaptı. Tören sonrası Erdoğan müzeyi gezdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletimize şanlı tarihini hatırlatacak pek çok eser, belge ve olay, maalesef bilinçli bir şekilde geri plana itildi. Oysa kökleri kuruyan bir ağaç nasıl ayakta duramazsa, mazisiyle bağları zayıflayan milletler de yaşayamaz." dedi.

Hafıza 15 Temmuz Müzesi'nin açılışı yapıldı!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Bu anma programlarıyla yok olan desteği artırmak istiyor.Hazır müze açmışken şu fetö alçaklarına verdikleri nelermiş bir kaçını da müzeye koysalardı iyi olurdu.Öğrenmiş olurduk.Ne dersiniz bay Erdoğan?
Bay CE Mal her siyasi Erdoğan kadar Mert olsaydı fetonün kökü kazınırdı. Bor zamanlar destekledi ve ihaneti yaşadı. ve 2010 yılından beri diyor ki bunlar teröristtir. ama halâ chp ıyı parti ve hdp bunun peşinden koşuyor. tek düşman Erdoğan mantığı bunları birarada tutuyor! Bu arada gündemde olan Atatürk ve vatandaş resmi nerede çekilmiş çoook manidar!
beyfendi fetulah gülen cemati çok eskidir erdoganla ilişkilendirmen tuaf bu ülkede her lider kendisiyle irtibat kurmuştur eskiden zaman içinde feto azdı yapılanma deşifre edildi sen de uydur uydur dur safsatalarını sen önce bu mücadeleye destek vermeyen partileri bir sorgula önce
15 Temmuz hafiza müzesinin en müstesna köşesinde darbeyi girişimini haber veren Eniştemizin heykeli de olmalıydı..Unutmamak için..
telefon-u şerif
İsşizlik oranının artmasıyla bü tür saçmalıklarda baş göstermeye başladı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler