HABER

Hagi Galatasaray'a mı geliyor? Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hagi mi oluyor?

Hagi, Galatasaray'a mı geliyor? Galatasaray'ın yeni teknik patronu Hagi mi olacak? İddialara göre Hagi, Galatasaray'dan transfer teklifi aldı ve Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olacak. Galatasaray, Hagi transferini doğruladı mı?

Hagi Galatasaray'a mı geliyor? Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hagi mi oluyor?

Galatasaray'ın efsane oyuncularından Hagi'nin tekrar isimi manşetlere oturdu. Romenlerin iddialarına göre; Galatasaray, Hagi'yi tekrar takıma transfer etmek istiyor. Igor Tudor'un görevinde kalacağına dair yapılan açıklamalara karşın; Romanya'dan Hagi transferiyle ilgili net bilgiler gelmeye başladı. Sport gazetesinin iddialarına göre; Galatasaray, Hagi transferi için 5 milyon euro'luk bir transfer teklifi hazırladı.

Galatasaray teknik direktör Hagi'yi mi transfer edecek?

Dedikodulara göre, Galatasaray Hagi'ye 5 milyon euro'luk bir bütçe hazırladı, bu bütçenin yanısıra tesislerin ve soyunma odasının tüm yetkilerini Hagi'ye verecekler. Saha içi kontrolü Hagi'de olacak, saha dışı kontrolünü ise Cenk Ergün üstlenecek.

Hagi'nin, UEFA Kupası bayramı organizasyonu çerçevesinde İstanbul'da olması planlanıyor. Efsaneler maçının ardından, Hagi'nin yönetimle konuşacağı, transferin detaylarının görüşüleceği iddia ediliyor.
Hagi, daha önce 2 kere Galatasaray'ın teknik direktörlüğüne layik görülmüştü. 3. Dönem teknik direktörlüğü gerçekleşirse, Hagi'nin gözdesi, Florinel Coman da takıma getirilecek.

Geri Dön