Hakkari'den acı haber: 2 şehit

Hakkkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar mevkiindeki üst bölgesine Kuzey Irak tarafından PKK'lı teröristlerce havanlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 2 asker şehit oldu. 2 asker de yaralandı.

Hakkkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar mevkiindeki üst bölgesine Kuzey Irak tarafından PKK 'lı teröristlerce havanlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 2 asker şehit oldu. 2 asker de yaralandı.

Öte yandan Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bugün PKK'lı teröristlerce üs bölgesine sınırın Irak tarafından düzenlenen saldırıda bir asker şehit oldu, 5 asker yaralandı.

SALDIRI IRAK TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİ
Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Güven Dağı'nda bulunan askeri üs bölgesine PKK'lı teröristlerce sınırın Irak tarafından saldırı gerçekleştirildi.

Güdümlü füze ile gerçekleştirildiği değerlendirilen saldırıda bir asker şehit düştü, 5 asker yaralandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Sınır sınır değil ki.Sözde orada devletler var ama terörist kaynıyor.Sonra da topraklarımıza girerseniz karşılık veririz falan.böylsine geniş bir alanda faaliyet gösteren örgüt tek başına ayakta durabilir mi?Biz aslında Abd ile İsrail ile Avrupa ile savaşıyoruz.Nedir sizi bu kadar korkutan?
allah rahmet eylesin
sıra sizede,kandilede gelecek az sabretin kefereler.
BURSEDAĞI GİBİ KANDİLEDE GİRME VAKTİ GELDİ ARTIK.
Hepsinin kökü kazılacak, bunlara destek veren içteki hainlerinde ,sefer bizim zafer Allahındır. Zalimler yok oluncaya,fitne yeryüzünden kalkıncaya kadar onlarla savaşın ilahi emrin gereği yapılacaktır. Yapamazsakta bu ilahi yolda şehitlik makamı bizi bekler.Önemli olan İbrahimin ateşini söndürmeye çalışan karınca gibi,safımız belli olsun. Allah bizimledir.
Bir günde çukurcadan 1 şehit, şemdinliden 2 şehit. Yaralılar da var. Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin. Başkanlık gelsin terör bitsin diyerek oy toplayanları da Allah ıslah etsin.
@mazlumx68 muhasebeci Kenan buraya mi geldin la sen:)))
TÜRK MİLLETİNİN EN BÜYÜK DÜŞMANI ABD DİR. PKK-PYD VE DİĞERLERİ KUYRUKLARIDIR... TAM BAĞIMSIZLIK İÇİN ABD VE NATO ÜSTLERİNİ KAPATALIM... KUYRUĞU HAİNLER OTAMATİK YOK OLURLAR....
Katil pkk pyd e döktüğü kanlarda işgal ettiği topraklarda boğulacaktır
Allah rahmet eylesin Şehidlerimizi, Ailelerine sabırlar versin Rabbim.karşlığı alınacaktır mutlaka,,,
genel olarak yapilan yorumlara bakiyorum tayyip erdogana tepki verenler muslumana tepki verenler askerimizin afrin operasyonuna tepki verenler chpyi ahlaksizligi teroristleri destekleyenler ayni kisiler
rabbin şehadetlerini kabul etsin inşaallah
türkiye cumhuriyetinin eylemlerine bildirilerle karşılık veren hani sözde sivil insiyatif telinden bildiri yayınlar o..çocuklarının her nedense türk askeri türk insanı ölürken bir bildiri yayınlamadıklarını göremedik.kanınızın pislik içinde olduğunu bilirizde hangi pislik babanızdır onu çözemedik!!!!
batalgaziler klavye başında yine kandili yerle bir etti:)))
Diğer Haberler