Halk Ekmek zammına tepki

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı, 40 çeşit ekmeğin üretildiği Halk Ekmek'te yapılan zam vatandaştan tepki gördü.

Halk Ekmek zammına tepki

İlkay DİKİCİ / İSTANBUL(DHA)-İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı, 40 çeşit ekmeğin üretildiği Halk Ekmek'te yapılan zam vatandaştan tepki gördü. Günnaz Durak, “Fakir ölmüş. Zengin ilerlemiş, fakiri öldürdüler. Fakir ekmeği de alamayacak demek ki" şeklinde konuştu. Ziyettin Durak ise, “Elinde ki ekmeği göstererek, Ben bunu 3 lira 50 kuruşa alıyordum. Organik ekmek yazıyor ama organik de değil yani. Önceden 3,5 lira veriyordum. Şimdi 4 lira 75 kuruş verdim. Fakir fukaraya günah değil mi? Zam zam zam, nereye kadar?" dedi. Ayşe Göksu ise, "Hani zam koymayacaklardı. Öyle söz verdiler. Sözlerinde durmadılar" diye konuştu.

(FOTOĞRAF)

Halk Ekmek zammına tepki

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
fakir fukara organik falan dinlemez senin gibi. normal ekmekle karnini doyurur. 4 liralik ekmegin pesinde kosuyosan senin enflasyondan haberin yok. birde ayni ekmegin baska yerlerdeki fiyatlarini soyleyin bilen varsa soylesin.
İmamoğlu ile herşey çok güzel olacak bekle gör.
hadi normal ekmeğe zam yapıldı hadi organik ekmeğe zam yapıldı arkadas gluten rahatsızlığı olan kişilerin kullandığı una neden zam yaparsın 9 tl den 12,50tl ye çıktı 1kilo un normal ekmek unu söke migrosta 5,50tl ben alıyorum 2 koli 6x9=54tl şimdi 75tlx2 150tl siz bakkaldan al ekmeği aç ye yokki bizim öğle şansımız dışarıda yemek yiyemezler unlu ürün yiyemezler ekmekleri özel olur son glüten olan hiç birşey yenmiyor en basit simit de dahil ee ne ne olacak şimdi mecbursun arkadaş bu kadar basit alacağım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler