Hapiste intiharı düşündüm

Hapiste intiharı düşündüm

167 gün hapis yattıktan sonra tahliye olan ve özgürlüğün tadını çıkartan Tuğba Özay, hapis yaşadığı dönemde biran intihar etmeyi düşündüğü söyledi.

Tuğba Özay'ın Fotoğraflarını Görmek İçin Tıklayın

Hapiste bulunduğu dönemde zor günler geçirdiğini belirten Özay "Çok güçlü bir insanım, benim yerimde bir başka bir ünlü isim benim yaşadıklarımı yaşasaydı, sanırım oradan sağ çıkamazdı. Ölümü içerde olduğum dönemde bir kez düşündüm. Anneme ve babama çok sadık bir insanım. Tek korkum onlara ben içerdeyken bir şey olmasıydı. O da bir gazetede babamla ilgili çıkan kalp krizi geçirdiği yönündeki haber oldu. O haberi okuduğum anda bugüne kadar yaptığım her şeyin anlamsız hatta yaşamanın bile anlamasız olduğunu aklımdan geçti.

O an tek isteğim babamla ilgili bir haber alabilmekti. Fakat içerde olduğunuz da her şey istediğiniz gibi olmuyor. Babamla ilgili iyi haberini aldığım ana kadar aklımda kendimi borulara asıp intihar etmek geçti. Ölümü düşündüğüm tek an odur. Fakat gerçeği öğrenince o böyle bir şeyi bir daha hiç mi hiç düşünmedim. Tam tersine hayata daha sıkı sarıldım ve birlikte yaşadığım insanlara nasıl faydalı olabilirim ve nasıl zaman geçirebilirim diye düşündüm. Artık mankenliği ve modelliği bıraktım. Artık kader mahkumlarına nasıl faydalı olabilirim diye düşünüyorum. Yakında mahkumlarla alakalı bir program yapmayı planlıyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler