Hasta yakınları doktora saldırdı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde özel bir hastanede doktorlar ve hemşireler, hasta yakınlarının saldırısına uğradı.

TEKİRDAĞ (İHA) - 1 doktor 1 hemşire ve 2 hastane yetkilisi yaralandığı olay anı ise hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.Edinilen bilgiye göre Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bulanan Özel Reyap Hastanesi’nde Üroloji bölümünde ameliyat olmak için yatan hasta yakınları doktor ve hemşirelere saldırdı. Saldırı anı kameralara yansıdı.

Erken saatlerde hastanenin yan tarafında alkol alan hasta yakınları daha sonra aldıkları alkolün etkisiyle koridorlarda sandalye ile birbirlerini gezdirdi, ameliyat saati gelip doktor gelmeyince katta görevli hemşire T.Y hakaretlerde bulunan hasta yakını Hasan Y. daha sonrada ortamı yumuşatmak isteyen Doç. Dr. M.T.'ye tekme atmak istedi.

Acil olarak gelişen 2 ameliyat nedeni ile 2 saat ameliyatın gecikeceği haberi üzerine daha da sinirlenen Hasan Y. ve oğulları Barış Y. ile Arif Y. "Ben buraya bir dünya para verdim benim ameliyatımı yapacaksınız, bende çuvalla para var, o doktor buraya gelecek.” Diye küfürler savurdu. Olayların büyümesi üzerine çıkan arbedede hastane yöneticisi Y.Ç., Doç. Dr. M.T., kat hemşiresi T.Y. ve teknisyen O.B. yaralandı. Hastaneye gelen polis ekipleri olayı gerçekleştiren Barış Y., Arif Y. ve Hasan Y.'yi gözaltına aldı. Hastanenin güvenlik kamera kayıtlarını alan polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
evet bu konuda engin fikirleriniz nedir bay mehmet bozdağ bunlarda örgüt işidir muhakkak değilmi size atılan yumruk gibi
ÖNCE İNSAN OL ....
Diğer Haberler