HABER

Hastanede seks şantajına valilik el koydu

Hastanede seks şantajına valilik el koydu

ÇORUM (İHA) - Çorum Devlet Hastanesi'nde yaşanılan gizli görüntü sıkandalına Çorum Valiliği el koydu.

Çorum Cumhuriyet Savcılığı olayı geniş çaplı araştırırken, Çorum Valisi Hüseyin Poroy'un talimatıyla da hemşire hakkında idari soruşturma başlatıldı.
Çorum'da, sevgilisi ile yaşadığı mahrem anları görüntülediği ve görüntüleri internete yayınlacağını belirterek şantaj yaptığı iddia edilen temizlik görevlisi, tutuklanarak cezaevine konmuştu.

Çorum Devlet Hastanesi'nde temizlik işçisi olarak çalışan Ö.T. (28), aynı hastanedeki hemşire sevgilisi E.K. (35) ile yaşadığı mahrem dakikaları cep telefonuna kaydetti. Ö.T., kamera görüntülerini internette yayınlatmakla tehdit ettiği hemşire E.K.'den para istedi. İlk defasında bir miktar para veren E.T., ilerleyen günlerde de para talebinin devam etmesi üzerine durumu polise bildirirerek Ö.T.'den şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine harekete geçen polis ekipleri, Ö.T.'yi gözaltına alarak telefonuna el koydu. Telefonda Ö.T. ile E.K'nin birlikte olurken çekilen görüntülerini bulan polis, Ö.T.'nin evinde yaptığı aramada da 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi. Çorum Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu tamamlanan temizlik görevlisi, sevk edildiği savcılıkta alınan ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön