HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Günlük yaşantımızda ara sıra küçük de olsa birçok problemle karşılaşırız. Bazılarını pratik şekilde çözer bazılarını ise görmezden geliriz. Tabii gün içerisinde karşılaşılan bu sorunlar her ne ne kadar küçük olsa da küçük çaplı bir sinir krizine neden olabilir. Ancak dert etmenize gerek yok! Keyfinizi kaçıran sorunlara "Elveda." diyebilirsiniz. Nasıl mı? Cevabını öğrenmek için okumaya devam edin!

Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Banyoya girildiğinde karşılaşılan ıslak zemin, işe yetişme telaşı içindeyken birbirine dolaşmış çarşaf ve yorgan krizi, her rüzgârda çarpan sinir bozucu kapı ve pencere sesi, bir türlü yapılamayan küp küp doğrama tekniği gibi konular sizi de rahatsız ediyor mu? Küçük gibi görünen ama sinir bozucu problemlere çözüm sunan etkili ve pratik ürünler bulunuyor. Peki, bu küçük problemlerin çözümlerini birlikte keşfetmeye ne dersiniz? Hazırsanız başlayalım!

1. Islak banyo paspaslarına son veren: Haoh Banyo Halısı


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Bir banyoda yaşanabilecek en sinir bozucu durum, yerlerin ıslak olması! Sizi bu problemden kurtaracak bir çözümümüz var. Haoh Banyo Halısı, yüksek kaliteli materyali ve hafızalı süngeri sayesinde banyo zemininin kuru kalmasını sağlar. Ürünün üzerine basıldığında ayağın şeklini alır ve paspas, tüm ıslaklığı hızlı bir şekilde emer. Diğer banyo halılarına göre iki kat daha fazla su tutma kapasitesi bulunur. Küflenmeyen ürün, zeminin kuru ve temiz kalmasını sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra paspası, çamaşır makinesinde soğuk yada sıcak suda kolayca yıkayabilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Yorgan ve çarşafları dize getiren ürün: Carat Home Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici İğne Seti


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Yorganın kılıfından çıkması ve çarşafın kaymasını bir türlü engelleyemiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Carat Home Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici İğne Seti, kayan çarşaf ve kılıfından çıkan yorgan sorununu ortadan kaldırıyor. Üründe bulunan düğmeleri yorgan ya da çarşafın ön ve arka yüzeyine çapraz şekilde yerleştirip özel iğnesiyle düğmeye bastırıp çekmeniz yeterli. Bu işlemi yatağın dört köşesine kolayca uygulayabilirsiniz. Böylece ürünün plastik kılçık ipi ve düğmeleri sayesinde çarşaf ya da yorganı yatağa sabitlemiş olursunuz. Üstelik aynı işlemi perde asmak veya diğer kumaş kaymalarını engellemek için de kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Zamansız gelen kaşıntıya son veren: I-Total Uzatılabilir Sırt Kaşıyıcı


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sağlıklı bir insanın günde ortalama yüz defa kaşındığını biliyor muydunuz? Genellikle tatlı tatlı başlayıp ardından şiddeti artarak kaşınan o noktayı bulamadığımız durumda kabusa dönen bu sorunun çözümü oldukça basit! I-Total Uzatılabilir Sırt Kaşıyıcı sayesinde rahat ve kolay şekilde kaşınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ürünün uzunluğu ayarlanabildiği için kimseye ihtiyacınız kalmadan sırtınızın erişilmesi zor bölgelerine rahatça ulaşma imkânı tanır. Üstelik oldukça şık tasarıma sahip ürünün ayarlanabilir boyu sayesinde kaşıyıcıyı istediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Böylece ürünü istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Ulaşılması zor yerleri kolayca temizleyin: Helen's Home Çok Amaçlı Kalorifer Peteği Temizleme Fırçası


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Bütün kış ısınmak için kullanılan doğal gaz peteklerinin iç temizliği tam bir kabus hâline dönüşebilir. Petek içleri dar olduğu için temizleme esnasında ince ve uzun aparatlar gerekir. Helen's Home Çok Amaçlı Kalorifer Peteği Temizleme Fırçası dar petek içlerini kolayca temizleme imkânı tanır. Isıyı kestikten sonra soğuk peteklerin üst ve yan kapaklarını sökerek yüzeyi temizlemeye başlayabilirsiniz. Ürünün esnek metal yapısı ve aralıklı fırça kılları, dar alanlara bile rahatça ulaşılmasını sağlar. Kolaylıkla bükülebilen yapısı sayesinde kusursuz bir temizlik yapabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra ürünü eski hâline getirebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Düzen sevenler için: Meleni Home Buzdolabı İçi Düzenleyici


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Sıradaki ürünümüz düzensiz buzdolabı ve dolap içini sevmeyenlere geliyor. Üstelik bu ürünle gıdaları birbirinden ayırmak için poşet kullanma derdine de son! Meleni Home Buzdolabı İçi Düzenleyici; sadece meyve, sebze ya da sos gibi gıdaların düzen içerisinde olmasını sağlamaz. Aynı zamanda kullanıldığı yerde depolama kapasitesini arttırır. Ürün, gıdaların üst üste konmasına ve düzensiz bir görüntü ortaya çıkmasına engel olur. Fazla yer kaplamayan organizerleri buzdolabı rafında ya da sebze meyve bölümünde yan yana dizerek kullanabilir, dolabınızın çok daha düzenli hâle gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Birbirinden eğlenceli tasarımlarıyla: Happy Home Kapı Stoperi


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Çarpan kapılar basit bir konu gibi görünse de gündelik yaşamımızın içinde sıkça karşılaştığımız sevimsiz bir problem hâline gelebilir. Hızla çarpan kapı hem duvarın boyasını zedeler hem rahatsız edici gürültüye sebep olur. Happy Home Kapı Stoperi sayesinde bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Üstelik kendinden yapışkanlı ürünün birbirinden eğlenceli modelleri ile evinizin dekoruna şıklık katabilirsiniz. Ürünün arkasında bulunan film tabasını soyarak ürünü çarpma esnasında korunmasını istediğiniz tüm masa kenarı, kapı ve dolap kapağı gibi yerlere kolayca yapıştırabilirsiniz. Böylece hem eşyalarınız zarar görmez hem gürültüyü azaltmış olursunuz.

Ürünü İncele

7. Bırakın sizin yerinize o doğrasın: Nicer Dicer Quick 5 in 1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı


Hayatınızdaki küçük sinir bozucu problemleri ortadan kaldıracak ürün önerileri

Listemizin son sırasında sebze ve meyveleri eşit parçalar hâlinde doğramakta zorlananlar için pratik bir ürün yer alıyor. Yemek yaparken ya da meyve tabağı hazırlarken karşılaşılan sorunların başında yiyecekleri eşit miktarda kesememek gelir. Nicer Dicer Quick 5 in 1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı sayesinde şahane görünümlü imza tabakları hazırlayabilirsiniz. Meyve ve sebzelerin, hangi boy ya da kalınlıkta doğranmasını istiyorsanız uygun bıçağı kullanarak yiyeceği ürünün haznesine koymanız ve üzerine bastırmanız yeterli. Keskin bıçakları sayesinde yiyecekler eşit parçalar hâlinde ürünün haznesine dolar. Size de bu lezzetin keyfini çıkarmak kalır!

Ürünü İncele
Mynet Youtube

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler