KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hepsi illallah dedirtecek türden! Düzenle araları olmayan en dağınık burçlar belli oldu

  Her burcun karakteristik yapısı farklıdır. Astrologlara göre 3 burç dağınıkları nedeniyle aynı ortamda yaşadıkları kişilere 'illallah' dedirtiyor. İşte, düzenle araları olmayan en dağınık burçlar...

  Burçların karakteristik yapı üzerinde etkisi olduğunu inanılır. Düzenliliğin yaşam kalitesini artıran alışkanlıklar arasında olduğuna dikkat çeken astrologlar en dağınık burçları açıkladı.

  YENGEÇ BURCU

  FAZLASIYLA ANAÇLAR AMA...

  En anaç burç olarak bilinen hassas yengeç burçları dönem dönem düzensiz bir hayat benimseyebiliyor. Özel hayatlarında yaşadıkları sıkıntılar sebebiyle bir süre düzensiz yaşayan yengeçleri bu aşamadan kurtaracak kişi yine kendileri oluyor.

  YAY BURCU

  DÜZENSİZLİKLERİNİN İÇERİSİNDE DÜZENİ BULUYORLAR!

  Yay burçları kendilerine ne yapılmasını söylenenlerden hiç hoşlanmıyor. Bu durumlarda kendilerini kapana kısılmış gibi hissediyorlar. Yayların kendilerine ait dünyasında düzensizliklerin içerisinde düzeni bulunuyor. Düzensiz yaşamlarına yapılan baskılar karşısında rahatsız oluyorlar.

  TERAZİ BURCU

  DÜZEN TAKINTISI OLAN KİŞİLERİ DELİRTİYORLAR!

  Terazi burçları hayatın birçok alanında karar vermekte zorluk çekiyor. Yaşadıkları kararsız anlar Terazilerin düzensiz bir döngüye girmesine sebep oluyor. Yapılan planlara karşı düzensiz davranan terazi burçları düzen takıntısı olan kişileri delirtebiliyor.

  En Çok Aranan Haberler