HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Her yudumda sağlık sunan, yaşam kaynağı en iyi su markaları

Su, sağlık ve yaşam için vazgeçilmez bir kaynak. Peki, içtiğimiz suyun kalitesi gerçekten önemli mi? Kesinlikle evet! Sağlıklı ve kaliteli su tüketmek, vücudumuzun temel ihtiyaçlarını karşılamada büyük önem arz ediyor. Haliyle içerdiği minerallerden paketlenme sürecine kadar en iyi standardı yakalayan suları tercih etmek gerekiyor. Sizin için en iyi su markalarından bazılarını içeren bir seçki hazırladık. İçeriğimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Her yudumda sağlık sunan, yaşam kaynağı en iyi su markaları

İçindekiler

  • 1. Sürdürülebilir bir yaşam için: Sırma Ecofriendly Cam Şişe Su (12 x 330 ml)
  • 2. Su hayattır: Hayat Sporcu Kapak Su (12 x 750 ml)
  • 3. Her yudumda ferahlık: Hamidiye Su (12 x 500 ml)
  • 4. Kaynağı doğada: Erikli Su (6 x 1 litre)
  • 5. Taze ve temiz içme suyu: Munzur Su (24 x 500 ml)
  • 6. Güvenilir ve sağlıklı: Pınar Su (6 x 1.5 litre)
  • 7. Dünyaca ünlü: Acqua Panna (250 ml)
  • 8. Hijyenik üretim: Fuska Bebek Suyu (12 x 200 ml)

Kaliteli su tüketimi, vücudumuzun düzgün şekilde işleyebilmesi, hücrelerin ve organların ihtiyaç duyduğu mineral ve besin maddelerini alabilmesi için önemli. İşte bu sebeple, hangi suyu içtiğimize dikkat etmek son derece kritik. En iyi su markaları arasından seçerek oluşturduğumuz listede suyun bir içecekten daha fazla olduğunun farkına varacaksınız. Daha fazlası için, sizi içeriğe alalım!

1. Sürdürülebilir bir yaşam için: Sırma Ecofriendly Cam Şişe Su (12 x 330 ml)


2

Sırma Ecofriendly Cam Şişe Su, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakma misyonunu destekleyen bir yaklaşıma sahip. %30 daha az cam kullanılarak üretilen 12'li cam su şişesi karbon ayak izinin %15 azaltılmasına katkı sağlayarak çevresel etkisini minimize ediyor. Sırma'nın kalitesi ve doğaya duyulan saygıyı bir araya getiren bu 330 ml'lik sular, sürdürülebilir bir yaşam tarzını desteklemek isteyenlerin tercihi olan bir ürün.

Ürünü İncele

2. Su hayattır: Hayat Sporcu Kapak Su (12 x 750 ml)


3

Hayat Sporcu Kapak Su, spor yaparken kaybettiğiniz mineralleri geri kazanmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış. Taşınabilir ve pratik tasarımı sayesinde çanta veya bisiklet gibi ekipmanlara rahatlıkla uyum sağlayan her şişe, 750 ml hacme sahip ve çeşitli spor dallarına özel olarak formüle ediliyor. Hayat Sporcu Kapak Su, her yudumda tazelik ve enerji sunarak hareket halindeyken dahi kolayca tüketebilmeniz için ideal bir seçenek sunuyor.

Ürünü İncele

3. Her yudumda ferahlık: Hamidiye Su (12 x 500 ml)


4

İstanbul'un doğal ormanlarındaki kaynaklardan elde edilen Hamidiye Su; lezzetli, sağlıklı ve güvenilir doğal kaynak sularını sadece İstanbul'a değil aynı zamanda Türkiye'nin birçok şehrine ve dünya genelinde 29 ülkeye ulaştırıyor.
1979 yılından bu yana hem yerel hem de uluslararası düzeyde sağlık ve doğallık arayan herkesin tercihi olan Hamidiye Su, dünya standartlarına uygun üretim sistemi ve geniş ürün yelpazesiyle sağlıklı su ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Ürünü İncele

4. Kaynağı doğada: Erikli Su (6 x 1 litre)


5

Uludağ'ın zirvesinden gelen doğal kaynak suyunun benzersiz lezzetini taşıyan Erikli Su, yüzde 50'si geri dönüştürülmüş pet şişe ile taşınabilir ve sürdürülebilir ambalajda sunuluyor. Uludağ'ın zirvesinden gelen lezzetini binlerce yıllık bir doğa harikasına borçlu olan Erikli Su, aynı zamanda çevresel duyarlılıkla da öne çıkan bir marka.

Ürünü İncele

5. Taze ve temiz içme suyu: Munzur Su (24 x 500 ml)


6

Munzur Su, Tunceli’nin Ovacık ilçesindeki Munzur dağlarından elde edilen ve ülkemizin en tanınmış ve sevilen su markalarından birisi. 2005 yılından beri tüketicilerle buluşan içme suyu, yumuşak içimiyle öne çıkıyor. pH seviyesi 8,45 olarak ölçülen su, doğal ve sağlıklı içme suyu ihtiyacını karşılamak için ideal bir tercih. 24 adet 500 ml'lik şişelerde sunulan ürün, taze ve temiz doğal suyun tadını her zaman ve her yerde keyifle çıkarmanızı sağlıyor.

Ürünü İncele

6. Güvenilir ve sağlıklı: Pınar Su (6 x 1.5 litre)


7

Sektör standartlarının ötesinde bir hijyen ortamına sahip olan Pınar Su, kaynaktan doluma üretim sürecinde, suyu fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan titizlikle test ederek tüketime hazır hale getiriyor. %100 Türk sermayesiyle kurulan ve sektördeki en köklü markalardan biri olan Pınar Su ve İçecek, Uludağ, Madran, Gökçeağaç ve Akçaağaç gibi kaynaklardan elde edilen suyu, yüksek kalite ve güvenilirlikle bizlere sunuyor. Pınar Su'nun 6x1,5 litrelik paketi, sağlık ve hijyen standartlarını en üst seviyede tutarak içme suyu ihtiyacını karşılamak için güvenilir bir seçenek sağlıyor.

Ürünü İncele

7. Dünyaca ünlü: Acqua Panna (250 ml)


8

Acqua Panna, Toskana'nın Mugello bölgesindeki yaklaşık 800 metre yükseklikte bulunan bir doğal kaynak suyudur. Cam şişesinin üzerinde Acqua Panna'nın eşsiz yumuşak tadını ve kökenini sembolize eden Zambak çiçeği, sonsuz güzellik, saflık ve prestiji yansıtıyor. Acqua Panna, yemekler için mükemmel bir tamamlayıcı olmanın yanı sıra uluslararası şefler ve sommelierler tarafından da dünya çapında tanınan bir kalite standardını temsil ediyor.

Ürünü İncele

8. Hijyenik üretim: Fuska Bebek Suyu (12 x 200 ml)


9

Fuska Bebek Suyu, Sapanca Bölgesi'nde, insan etkisi olmayan doğal kaynaklardan elde edilen ve yaşamsal öneme sahip minerallerle zenginleştirilerek elde ediliyor. pH değeri 7,13 olan ve analizler sonucunda paketleme ve sterilizasyon süreçlerinden tam puan almış olan Fuska Bebek Suyu, bebekler için ideal pH seviyesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ürün, bebeklerin hassas sağlık gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş olup sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunacak zengin mineral içeriğine sahip.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler