HABER

Herkesten önce PS Vita senin olsun

Herkesten önce PS Vita senin olsun

Sony’nin en son mobil eğlence ürünü olan PlayStation®Vita’yı, dünya lansmanından önce Türkiye'de...

Sony’nin en son mobil eğlence ürünü olan PlayStation®Vita’yı, dünya lansmanından önce, 1 – 4 Aralık tarihleri arasında Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GameX 2011 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’ndaki dev aktivite alanında sergiliyor.

Üstelik fuar öncesinde, tam sekiz kişiye, 30 Kasım Çarşamba günü, herkesten önce Sony Experience Center’da PS Vita Deneyimi’ne katılma ve üç kişiye de sürpriz oyunlar kazanma fırsatı sunuyor. Bu eşsiz şansa katılım hakkı, oyun tutkunlarını, Facebook PlayStation Türkiye sayfası PS Vita Deneyimi sekmesindeki Şanslı Kareler oyununda bekliyor.

Sony, 22 Şubat’ta Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Kuzey Amerika’da aynı anda satışa çıkacak olan ve mobil eğlencesinde son noktayı ifade eden PlayStation Vita’yı, dünya lansmanı öncesinde, Türkiye’de ilk kez ve GameX’e özel olarak sergiliyor. Sony’nin, GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’ndaki 240 metrekarelik dev aktivite alanına gelmeden önce, PS tutkunlarına başka bir sürprizi daha var.

Sony, Facebook PlayStation Türkiye sayfası PS Vita Deneyimi sekmesindeki Şanslı Kareler oyununda, iki şanslı kareden birini bulan sekiz şanslı kişiye, 30 Kasım Çarşamba günü, Sony Experience Center’da gerçekleştirilecek olan PS Vita Deneyimi’ne katılma ve herkesten önce PS Vita’yı tüm dünyadan önce deneme şansı sunuyor. Oyun alanında iki şanslı kareyi bulamayanların da üzülmesine gerek yok. Alandaki üç sürpriz kareden birini bulan üç şanslı kişiye de sürpriz PS3 oyunları kazanma fırsatı tanıyor.

Şanslı Kareleri bulan sekiz kişi, 29 Kasım Salı günü açıklanacak. Bu fırsatı kaçırmayın.

[

](http://www.scroll.com.tr/58561/titanic-cryengine-3-ile-bastan-yaratildi/)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön