KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İçinizi ısıtacak ilham veren kış dekorasyonu önerileri

  Küçük detaylar ile bu kış evinizde sıcacık bir atmosfer yaratabilir, keyiflerden keyif beğenebilirsiniz.

  Mevsimlerden kış olunca her birimiz evlerde de sıcacık detaylar istiyor, soğuk havayı dışarıda bırakacak dekorasyonlar eşliğinde konfor alanları yaratmak istiyoruz.
  Küçük detaylar ile bu kış evinizde huzur dolu bir atmosfer yaratabilir, keyiflerden keyif beğenebilirsiniz.

  Örgü sıcaklığı
  Uzun bir kış gecesine eşlik edecek en keyifli detaylardan biri örgü battaniyeler ve minderler. İster satın alın ister kendiniz örün ama evinize sıcacık bir dekorasyon detayı katmak istiyorsanız muhakak kalın örgülü battaniyelere koltuklarınızda yer açın.

  Aydınlatmalardan faydalanın
  Eviniz ne kadar az ışık alyor olursa olsun, doğru aydınlatma ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Özellikle kış mevsiminin romantik detayları mumlar, fenerler veya televizyon izlerken, kitap okurken size eşlik edecek şık lambaderler ile evinize küçük dokunuşlara yapabilir, kış dekorasyonunuza huzur katabilirsiniz.

  mum

  Ahşap detaylar
  Ahşapın o doğal kokusu ve modern şıklığı size şehirde dağ esintileri hissettirecek. Mobilyalarınızı, sehpalarınızı, duvar kağıtlarınızı veya minik dekorasyon detaylarınızı ahşap seçebilir evinize şık bir hava katabilirsiniz.

  Evinizi yenilemek, küçük detaylarla ilham veren dokunuşları indirimlerle satın almak isterseniz Vodafone Altın Kulüp’ün kadınlara özel sunduğu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Şimdi Tekzen mağazalarında 150 TL alışverişte 20 TL indirim sizi bekliyor. Siz de Hemen ALTIN KULUP yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderip üye olabilirsiniz. Ardından Vodafone Yanımda uygulamasına girip, Avantaj Cepte menüsünden indirim şifrenizi alabilirsiniz. Bu kış dekorasyon alışverişleri şimdi daha keyifli ve bol indirimli.

  .


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler