‘İranlı zengin çocuklar’dan Atatürk paylaşımı

İran'ın başkenti Tahran'da yaşayan varlıklı çocukların hayatlarının mercek altına alındığı Instagram hesabı, "Rich Kids of Tehran" (Tahran'ın Zengin Çocukları) halk hareketinin devam ettiği ülkede Atatürk'e gönderme yapan bir mesaj paylaştı.

‘İranlı zengin çocuklar’dan Atatürk paylaşımı

Başta İngiliz basını olmak üzere birçok mecrada dikkat çeken paylaşımlara sahip “Tahran’ın Zengin Çocukları” isimli Instagram hesabından dün Mustafa Kemal Atatürk paylaşıldı.

123.000’i aşkın takipçisi olan Instagram hesabında İran’ın başkenti Tahran’da yaşayan gençlerin lüks içindeki hayatları gözler önüne seriliyor. Özel uçakların önünde, teknelerde ve otomobillerin içinde çekilen ve lüks saatleri ve kıyafetleri içerisinde çekilen fotoğrafların paylaşıldığı hesapta dün, siyah fon üzerine beyaz renklerle sadece bir cümle yer aldı.

Dün hesaptan, “İran’ın gerçekten Atatürk’e ihtiyacı vardı” mesajı paylaşıldı. Bu paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Allah o nimeti biz Türk Milleti'ne bahşetti ama ülkenin kadir kıymet bilmeyen yarısı halen nankörlükten vazgeçemedi.Atamız olmasaydı o koltuklarda değil oturmak,koltuklarda oturan din sömürgeni mollaların ayaklarını ibrikle su döküm yıkıyor olacaklardı.
Zengin ve lüks yaşayan İranlıları eleştirmek için yapmışlar ilginç! herkesin Kendince bir Atatürk ü var Bizde ise ,Bağdat caddesinde ,Etilerde ,Arnavutköyde vs "hergece Ayrı Barda gönlüm hovarda" hesabı takılanlar "Türkiyenin yeniden Atatürke ihtiyacı var"diyor ))
@palermo544 bu sacma yorumu kim yaptı dedim bir baktım kırmızı duskunu aktrol palermo...şasırdımmı yooooooo
@palermo544 SENİN GİBİ KUTUPLAŞTIRICILARA İNAT ELHAMDÜRÜLLAH MÜSLÜMANIM VE ATATÜRK Ü DE SEVİYORUM.
@ip_bulucu Atatürk ü sevmeyin demedikki zaten..Atatürk ü sevdiğini söyleyenlerin kimler olduğunu söyledik genelleme oldu belki . O bakımdan kusura bakmayın yada bu genelleme hususunda önce bi kendi kusurunuza bakın ayrıca" ELHAMDÜRÜLLAH "değil Elhamdulillah denir arapçasını bikenara bırak Türkçesinden bile açıpta birkere okumadığında ortada ponçik
rte dese 5 vakit namaz kılan müslümanlar olacaktı değil mı?
Bizde Atatürk'ü sevmeyenlerin kuran kurslarındaki ve vakıflardaki erkek çocuklarına tecavüz ederek gencecik fidanların hayatlarını karartan kabaklamacı sapıklar olduğunu söylüyoruz !!!
@palermo544 sus lan allahın gerizekasızı ...zeka olsada geri olsa !!!!yok allahın koyununda .örümcek kafalı yobaz
@palermo544 ŞİVE OLARAK ELHAMDÜRÜLLAH YAZMIŞ OLAMAZMI ? YAZIM YANLIŞI OLAMAZMI ÖNEMLİ OLAN NİYET ne deydiysen net arkasında ol atatürk e yorumunda nisbet yapmışsın işte
@palermo544 şive farkı olabilir türkçe bilen araplarda türkiyeye geldiklerinde çoğu türkçe kelimeleri yanlış söylerler önemli olan içinde geçendir niyettir
@palermo544 ...Eyyy Mynet benim cevabımı niye yayınlamıyorsun !!!
MKEMAL ATATÜRK enbüyük değerimiz anca ne varki toplumda hat safhaya ulaşan yardakçılıklar biryerlere yaranmaya çalışmalar bu yüce önderimizşi yıllardır yerden yere vuruyorlar rahmete ermiş yüce önderimiz hakkında onca söylenen küçültücü laflar resimlerinin resmi yYERLERDEN kaldırılması büst lerinin taHRİP edilmeye çalışılması toplumumuzun ne durumda olduğunu açıkça göstermektedir ancak ne üzücüdür ki bizim sahip çıkamadığımız önderimizin hatırasına anısına bu değeri çok iyi anlayan dış devlerin halkları sahip çıkmaktadır ARTIK ULUSÇADÜŞÜNELİM ÖNDERİMİZE DEĞER VERELİM
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler