İsmail Saymaz'dan Cemil Barlas'a: FETÖ'cü senin babandır!

Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz, kendisine yönelik olarak "ByLock İsmail'in yeni görevi savcı cinayetini örtmek" diyen gazeteci Cemil Barlas'a tepki gösterdi. İsmail Saymaz, "FETÖ'cü senin babandır, Cemil. Para pul işlerini de Soros'un eski adamı (Can Paker) olan dayına sor" dedi. Saymaz, söz konusu tweet'inde Mehmet Barlas'ın "Sosyo-politik bir gerçek olarak Hocaefendi Sendromu" adlı kitabının görselini de paylaştı.

İsmail Saymaz'dan Cemil Barlas'a: FETÖ'cü senin babandır!

Sabah yazarı Mehmet Barlas'ın "Sosyo-politik bir gerçek olarak Hocaefendi Sendromu" adlı kitabının görselini paylaşan Saymaz, "FETÖ'cü senin babandır, Cemil. Para pul işlerini de Soros'un eski adamı (Can Paker) olan dayına sor" dedi.

Mehmet Barlas, 2000 yılında yayımlanan 'Hocaefendi Sendromu' adlı kitabında cemaat hakkında ileri sürülen iddialara karşı çıkarak, "Fethullah Gülen'in devleti ve orduyu ele geçirmek için, gizli ve planlı bir çalışma yapan bir 'çete lideri' olduğu ileri sürülüyor. 'Vakıf', 'Tarikat', 'Cemaat', 'Din', 'Siyaset', 'Laiklik', 'Tehdit', 'Devlet' ve benzer tüm olguların bir arada yer aldığı, yanlış teşhis halinde, gerçekten önemli kötü yan sonuçların çıkabileceği bir 'Sendrom' bu" ifadesine de yer vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
GERCEK FETOCULARIN ALAYI ALO DE ISMAIL BEYIN ATTIĞI TVITDEKI RESIMLER KANITI AMA BUNLAR MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ YAHUDILERDEN OKUSUR TÜRK DEGILLER ELBETTE TURKLUGU AYAKLAR ALTINA ALIRLAR MÜSLÜMAN DEGILLER ELBET YAHUDI ÖDÜLÜNÜ BOYNUNA TAKARLAR
birbirinizden farkınız yoktur da yaladığınız yerleri kişileri değiştirmişsinizidir
işte bu hadsiz arkadaş ve onlar gibileri hala elini kolunu sallaya sallaya gezşyorlar. Hem fetö denen örgğtğ yaratıp besleyip büyütüp ( inkarda etmiyorlar zaten ) hemde böyle deli saçması asılsız ve hadsizce konuşarak çamuru üzerimizden nasıl atarızın peşine düşüyorlar... Allah herşeyi gören ve bilendir çok bağırdı sol kesim yapmayın etmeyinn üllkenin yarısını fetöye verdiniz çocukların gençlerin akıllarına giriyorlar illagel bi yapılanmadırdiyee. ama dinlemediniz şimdiide sudan çıkmış ak kaşık gibi davranıyosunuz BRAVOO yüzssüzlük gördümde böylesini görmedim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler