İsrail ordusu Suriye'yi vurdu

İsrail ordusu, "Suriye'den İsrail'in kontrolündeki Golan Tepeleri'ne bir roket atıldığını" iddia ederek, Suriye'deki bir askeri üssü vurduğunu açıkladı.

İsrail ordusu Suriye'yi vurdu

İsrail ordusundan isminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili AA muhabirine yaptığı açıklamada, "İsrail ordusu Suriye'de bir askeri üssü roket atışıyla vurdu. Gün içerisinde Suriye tarafından İsrail'e atılan bir rokete karşılık olarak Suriye askeri üssünü vurduk" ifadelerini kullandı.

İsrail radyosu, İsrail-Suriye sınırı yakınlarındaki Kuneytıra bölgesinde sirenlerin çaldığını bildirmiş, ancak ayrıntılı bilgi vermemişti." (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
İsrail Orta Doğuyu belliki kan gölüne çevirmeye çabalıyor ve en acısı da dünyadaki sözde Barışı koruması gereken bir BM diye oluşum var oda buna maalesef seyirci kalıyor İsrail de bunu fırsat bilerek devamlı aynı bahaneyle çevresindeki ülkelere saldırıyor füze atıldı bahaneden başka birşey değil Araplar gerzekmiki devamlı boşu boşuna füze atsınlar atacaksa ya Nükleer tesisine yada su depolarına atardı ama öyle her saldırdıklarında füze atıldı denmesi yanlızca birşeyleri gözden kaçırmak için yapılan saldırılar saldırılardan sonra işgal edilen toprakları yerleşime açacaklar ya onun için olsa ge
israil tam bir insan avcısı işd farkı ne aralarındaki 3 farkı bulun
biz, süleyman şah türbesine saldırı oluyor şu an ne durumda hiç bir tv kanalı da söylemiyor ve bir şey yapamıyoruz???
Diğer Haberler