İstanbul'da asker uğurlaması için tünel kapattılar

Beşiktaş’ta konvoylar eşliğinde asker uğurlayan bir grup genç araçlarıyla girdikleri Dolmabahçe Tünelini trafiğe kapattı. Gençlerin yolu ulaşıma kapatarak, insanların canını hiçe saydığı o anlar kameraya yansıdı.

İstanbul'da asker uğurlaması için tünel kapattılar

Dün saatlerinde Dolmabahçe Tüneli’nde meydana gelen olayda, askere giden arkadaşlarını uğurlamak isteyen bir grup genç, akşam saatlerinde konvoy halinde birleşerek Dolmabahçe Tüneline geldi.

Araçlarıyla konvoy eşliğinde Tünel’de duran gençler daha sonra araçlarından inerek burada askere gidecek olan arkadaşlarını, elleriyle havaya fırlattı. Dolmabahçe tünelini kapatan gençler, bir süre bu şekilde eğlendi. Konvoydaki bazı gençler ise alt geçitte korna bastı. Bazı sürücülerin duruma tepki göstermesi üzerine gençler daha sonra araçlarına binerek oradan uzaklaştı. İnsanların canının hiçe sayıldığı o anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bende dahil tüm Türkleri Dünyaya rezil eden,bizim Dünyada dışlanmamıza sebep olan, halk arasında maganda diye adlandırılan,tek başlarına ezik biraraya geldilermi vahşileşen bu yaratıklar sadece trafiği tehlikeye atıp vatandaşın seyahat özgürlüğünü kısıtladığı için değil Türkün adını lekeledikleri için vatan hainliğinden de yargılanmalılar.Ben mecburmuyum bu insanlıktan nasibini almamış yaratıklar yüzünden Dünyaya rezil olup 3. Dünya insanı muamelesi görmeye?
bu hep olan seyler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler