İstanbul'da Beykoz'daki nargile kafede şoke eden görüntü!

İstanbul'da bir nargile kafede cam kafes içerisinde sergilenen aslan, hayvanseverlerin tepkisini çekti. Nargile kafade benzer şekilde bazı kafeslerde egzotik hayvanların da sergilenmesi dikkatlerden kaçmadı. O kafeslerden birindeki timsah ise görenleri şaşkına çevirdi. Ekiplerin yaptığı incelemede hayvan rehabilitasyon merkezi olduğu ortaya çıkan mekanın gerekli izinlerinin olduğu öğrenildi.

Beykoz'da bulunan bir nargile kafede çekilen görüntüler hayvanseverleri şok etti. Kafenin içerisinde aslan, papağan ve benzeri egzotik hayvanların cam kafeste sergilendiği görüldü.

HAYIRSEVERLER TEPKİ GÖSTERDİ

Kafesteki aslanın yanında koşuşan çocuklar da dikkat çekti. Sosyal medyada yayılan görüntülere hayvanseverler de tepki gösterdi.

KAFESİN ÖNÜNDEKİ TABELADA ASLANIN AĞZINDAN HİKAYE

Aslan Khalessi'nin kafesinin önündeki tabelada, "Antalya'da bir hayvanat bahçesinde doğdum ve gerçek annem ile babam bana bakmadılar, ölüme bıraktılar. İnsan olan gerçek babam ise bu rehabilitasyon merkezinin sahibi. Babamın kucağında büyüdüm ve kendimi artık sizlerden biri olarak görüyorum. Aşağıda kocaman kafesim var ama sizi buradan izlemek için yukarı çıkıyorum" ifadeleri yer aldı.

KAFEDE TİMSAH BİLE VAR

Nargile kafade benzer şekilde bazı kafeslerde egzotik hayvanların da sergilenmesi dikkatlerden kaçmadı. O kafeslerden birindeki timsah ise görenleri şaşkına çevirdi.

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

İstanbul'da sosyal medyada bir nargile kafede aslanın cam kafeste sergilendiği iddiaları üzerine ekipler harekete geçti. Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemede hayvan rehabilitasyon merkezi olduğu ortaya çıkan mekanın gerekli izinlerinin olduğu öğrenildi.

ASLANIN GEZME ALANI REHABİLİTASYON MERKEZİNDEN KAFEYE KADAR UZANIYOR

Aslan Khallessi’nin gezme alanının rehabilitasyon merkezinin hemen yanında bulunan kafeye kadar uzandığı görüldü. (DHA)

AW435941_01

AW435941_02

AW435941_03


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Kafe cengiz şıklaroğluna ait olan mevzoo isimli kafedir. Kendiside gerçekten bşr hayvan severdir. Ona itiraz eden hayvanseverlerde kedileri köpekleri kuşları doğal ortamlarından alıp evlere kafeslere koymaktalar. Kaldıki bu ne kadar doğru ise, tüm izinleri alınmış bir mekanın bunu yapması hepsinden daha doğaldır. Şu da var o hayvanların kaldıkları yerler doğal ortamlarına sizin evdeki kedinizin veya köpeğinizin ortamından çok daha fazla yakın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler