İşte ünlülerin birbirinden uçuk evlilik hayalleri...

DÜNYANIN ÖBÜR UCU

İpek Tuzcuoğlu: Benim nikâhım otantik bir yerde olmalı. Örneğin dünyanın öbür ucunda bir adada evlenmek isterim. Beyazlar içinde olmak ve mümkünse adanın yerlileri ve onların evlilik adetleriyle evlenmek çok güzel olurdu. Bu benim ve sevdiğim insan için çok özel bir anı olmalı. Kendimizi özgür hissetmeliyiz. İkimiz için de çok özel ve romantik bir gün olmalı. Nikâhımızda sadece ikimiz de olabiliriz. Yeter ki o anı birlikte paylaşalım.

BENİ ŞIMARTMALI

Özlem Yılmaz: Sürpriz bir nikâh olmalı. Tabii ailemin izni de şart. Biz Karadenizli bir aileyiz düğünümüz çok kalabalık olacak. Sanırım ben doğayla baş başa olan bir yerde düğünümün olmasını isterdim. Hatta ben ve kocam olacak kişi atla düğün alanına gelmeyi hayal ediyorum.

DOĞADA OLSUN

Aydan Şener: Ben duygusal bir yapıya sahibim. Evliliğimin de öyle bir ortamda olmasını isterim. Doğayı çok seviyorum. Özellikle bahar ayında çiçeklerin açması ve mis gibi kokuların etrafa yayılması bana çok huzur veriyor. Düğünümün böyle bir ortamda kırda, yeşillikler, çiçekler içinde olmasını istiyorum.

DENİZİN ORTASINDA

Ebru Kocaağa: Düğünüm kesinlikle çok sevdiğim denizde olmalı. Bir gemi veya yelkenli teknede olabilir mesela. Yanımızda ailemiz ve çok yakın dostlarımız olsun yeterli. Düğün gün batımına doğru olursa daha da romantik bir ortam olur. Gelinliğim sade ama beyaz uzun olmalı.

PARTİ HAVASINDA

Seray Sever: Deniz kenarında dalgaların sahili yaladığı bir yerde evlenmek isterim. Alternatifim de yurtdışında evlenmek olur. Örneğin Venedik'te ya da Hawaii" de dünya evine girebilirim. Gene deniz kenarında ışık ve lazer oyunları altında herkesin samimi ve eğlendiği parti havasında bir düğün olsun.

GONDOLA BİNMEK

Meral Kaplan: Düğünümün Venedik'te olmasını çok isterim. Gelinlikle gondala biner kocamla kanallarda İtalyanca ve Türkçe şarkılar söylerdim. Böylesine tarihi ve ilginç bir şehirde düğün yapmak en büyük hayallerim arasında. Şehri kuş bakışı gören bir yerde evlenmek ve eşimle yine balayını orada geçirmek isterdim.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler