İyi bir seksin püf noktası nedir?

İyi bir seksin sırrı

İyi bir seksin püf noktası nedir?

Erkekler ve kadınlar arasındaki ruh halini düzeltmenin formülünün 'seni seviyorum' demekten geçtiği ifade edildi. Bu süreç içinde 39 bin evli ya da birlikte yaşayan, kadın ve erkeklerin cevapları analiz edildi.

shutterstock 343653155

Yaş ortalamasının kadınlarda 40, erkeklerde ise 46 olduğu araştırmadaki sonuçlar, çiftlerin cinsel ilişki sırasında iletişimde olduğunu gösterdi. Araştırmacılar bunun memnun edici olduğunu belirtiyor.

1010-sex-moves-art

Çiftlerin gün içinde mail veya telefon yoluyla seks hakkında konuşmaları da ilişkinin ayakta tutulduğunun bir göstergesi olarak gösterildi.

makeout

Yapılan araştırmada çiftlerin %83'üne ilişkilerinin ilk birkaç yılı da soruldu. Erkeklerin % 43'ü, kadınların %55'i ilk altı ayda cinsel ilişkiden memnun olduğunu ifade etti. Ancak şimdi çoğu bunungeçici bir duygu olduğunu şu anda ilişkilerinden oldukça memnun olduklarını ifade etti. Geri kalan ise mutlu olmadığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
sevmek ve sevilmek
Seks sırasında konuşmakta ve iltifatlarda çok önemli
@osfun bende diyorum bu kadınlar niye beni çabuk şutluyo konuşmuyorum diyemi yani vay bee
seks sadece bir cinsel olay degil ve iki kişinin birbirlerine olan iç duygularının birleşmesi ve cevap vermesi diye düşünüyorum.
İyi bir partner Birbirini sevme ve isteme Uygun ortam Uygun zaman Sonuç :)
bence erkeğin istekli olması önemli
@yesim_istekli_1975 kadın ruh gibi mi olmalı peki
Lütfen eşlerinizle sevişirken kötü kokmamaya özen gösterin.Güzel Koku mutlu bitecek bir sexin en önemli olmazsa olmazıdır.
güzel ve istekli kadın püf noktasıdır
Taktik yok, bam bam bam...
hoş kokmak önemlidir.
Diğer Haberler