KADIN

İyi bir seksin püf noktası nedir?

İyi bir seksin püf noktası nedir?

İyi bir seksin sırrı

Erkekler ve kadınlar arasındaki ruh halini düzeltmenin formülünün 'seni seviyorum' demekten geçtiği ifade edildi. Bu süreç içinde 39 bin evli ya da birlikte yaşayan, kadın ve erkeklerin cevapları analiz edildi.

shutterstock 343653155

Yaş ortalamasının kadınlarda 40, erkeklerde ise 46 olduğu araştırmadaki sonuçlar, çiftlerin cinsel ilişki sırasında iletişimde olduğunu gösterdi. Araştırmacılar bunun memnun edici olduğunu belirtiyor.

1010-sex-moves-art

Çiftlerin gün içinde mail veya telefon yoluyla seks hakkında konuşmaları da ilişkinin ayakta tutulduğunun bir göstergesi olarak gösterildi.

makeout

Yapılan araştırmada çiftlerin %83'üne ilişkilerinin ilk birkaç yılı da soruldu. Erkeklerin % 43'ü, kadınların %55'i ilk altı ayda cinsel ilişkiden memnun olduğunu ifade etti. Ancak şimdi çoğu bunungeçici bir duygu olduğunu şu anda ilişkilerinden oldukça memnun olduklarını ifade etti. Geri kalan ise mutlu olmadığını söyledi.

Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 550 Oy
  sevmek ve sevilmek
 • 212 Oy
  Seks sırasında konuşmakta ve iltifatlarda çok önemli
 • 147 Oy
  @osfun bende diyorum bu kadınlar niye beni çabuk şutluyo konuşmuyorum diyemi yani vay bee
 • 199 Oy
  seks sadece bir cinsel olay degil ve iki kişinin birbirlerine olan iç duygularının birleşmesi ve cevap vermesi diye düşünüyorum.
 • 16 Oy
  İyi bir partner Birbirini sevme ve isteme Uygun ortam Uygun zaman Sonuç :)
 • 2 Oy
  bence erkeğin istekli olması önemli

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.