HABER

Kaçırıldığı öne sürülmüştü! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Ankara'dan 4 gün önce kaçırıldığı, bedensel ve zihinsel engelliği olduğu iddia edilen Aleyna Şeker'in (20) Aksaray'da olduğu ortaya çıktı. Televizyon programında kendisi hakkındaki haberleri izledikten sonra sosyal medyadan tanışıp, birlikte Aksaray'a geldiği öne sürülen İshak K. (26) ile emniyete başvuran Şeker, ''İshak ile Ankara'da buluşup, kendi rızamla Aksaray'a geldim'' dedi.

Kaçırıldığı öne sürülmüştü! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Ankara'da yaşayan Mustafa Şeker, bedensel ve zihinsel engelli olduğunu belirttiği kızı Aleyna'nın 4 gün önce kaçırıldığını öne sürerek, televizyon programına katıldı. Bunun üzerine polis ekipleri, Aleyna Şeker'in bulunması için çalışma başlattı.

031d90bb928dc062b1fcfe0f1e4d3ee3

Arama çalışmaları sürdürülürken, Aleyna Şeker, yanındaki İshak K. ile bugün Aksaray Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Şeker, gazetecilere, ''İshak ile Ankara'da buluşup, kendi rızamla Aksaray'a geldim'' dedi.

f54669190d55900d2a936976679d36d7

Sosyal medyadan tanıştıkları öne sürülen Aleyna Şeker ve İshak K.'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
böyle şeyler ancak türkiyede olur zaten o kaçtı diyor öbürü kendim geldim diyor millette bu asalakları seyrediyor bunları görünce ülkenin geldigi noıktayı yadırgamamak lazım benim gibilerin şansızlıgıda bunlarla aynı ülkede yaşamak :)
pazarda hiç mi adam ğörmedin doğrudürüst birini bulsaydın bu seni yarın pompalı tüfekle sokakda kovalar
sevince oluyor demekki
Geri Dön