HABER

Kahramanmaraş'ta koronavirüs tedbirlerini hiçe sayıp, bağ evinde eğlence düzenlediler

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, yaklaşık 20 kişilik grup, koronavirüs tedbirlerini hiçe sayıp, bir bağ evinde canlı müzik eşliğinde eğlence düzenledi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, büyük tepki çekti.

Dün akşam saatlerinde bağ evinde canlı müzik eşliğinde eğlence düzenlendi. Alkolün de alındığı eğlenceye yaklaşık 20 kişi katıldı. Eğlenceye katılanların hiçbirinde maske olmaması dikkat çekti. Eğlence, geceye katılanlardan birinin çektiği görüntüleri sosyal medyada paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Görüntülerde; eğlenceye katılanlar şarkı söyleyen sanatçıya eşlik edip para saçarken, sanatçıyla selfie de yaptı. Koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı eğlence, görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
şuraya bak ya insanların eğlenmesi bile suç oldu ne günlere kaldık
bir yakınin entube olsaydı. dualar etseydin o zaman anlarsın
sen istedin gibi eğlenirim de hastaneleri doldur virüs kap millete bulaştır. sonra virüsle devlet başedemedi de oh ne ala. Allah sizi ıslah etsin başka söze gerek yok.
boşuna dememişler gitme maraşa şerefinle yaşa
hasta oluncada bakmayın bu sorumsuz pisliklere
Insanlar sorumsuz davranmaya devam ettikleri müddetçe bu illetten kurtulmamız çok zor. Doktorlara hemşirelere allah kolaylık versin çoğu hala bunun ciddiyetini kavrayamamış umarım başınıza gelmez!
@panter33 beklede gör
evet şuçlu devlet bağ evlerinide kapatmadı gerekiyordu.... yazık kafanıza
Geri Dön