HABER

Karabük, Kastamonu ve Kilis'te okullar tatil mi? 19-20 Ocak'ta Karabük, Kastamonu ve Kilis'te okullar tatil mi edildi?

Kar yağışı nedeniyle illerin valilikleri tarafından okulların tatil olduğu açıklaması peş peşe geldi. Bugün (19 Ocak) 52 ilde okullar tatil edildi. Karabük, Kastamonu ve Kilis'te yarın okulların tatil olup olmayacağıyla ilgili gözler valiliklere çevrildi. Peki Karabük, Kastamonu ve Kilis'te yarın okullar tatil mi?

Karabük, Kastamonu ve Kilis'te okullar tatil mi? 19-20 Ocak'ta Karabük, Kastamonu ve Kilis'te okullar tatil mi edildi?

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin altına indi. Karabük, Kastamonu ve Kilis'te günlük hayatı sekteye uğratan kar yağışı devam ediyor. Bununla birlikte birçok ilde eğitimde aksamalar görüldü. Okullar tatil edildi. Peki Karabük, Kastamonu ve Kilis'te yarın okullar tatil mi?

KASTAMONU'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

19 Ocak Çarşamba günü için Kastamonu valiliği tarafından yapılan açıklamada, okulların bugün tatil edildiği bilgisi yer aldı. 20 Ocak Perşembe günü için valilik tarafından açıklama bekleniyor.

KARABÜK'TE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Karabük Valiliği kar yağışı ve buzlanma tehlikesi nedeniyle okulların bugün (19 Ocak) tatil edildiğini duyurdu. Yarın için valilik tarafından henüz açıklama yapılmadı.

KİLİS'TE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Kilis Valiliği, tatilin 20 Ocak 2022 Perşembe gününe uzayacağını duyurdu. Buna göre Kilis genelinde eğitime, özel kreş ve gündüz bakım evleri ile rehabilitasyon merkezleri dahil bir gün ara verildiği belirtildi. Açıklamada, “Hamile, engelli ve kronik rahatsızlığı olan kamu personeli, idari izinli sayılmaya devam edilecektir. Lütfen zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamanız önemle rica olunur.” ifadeleri kullanıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler