Kayıp Gülistan'la ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı

Tunceli'de 5 Ocak'ta kaybolan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'ya ait olduğu öne sürülen bir görüntü ortaya çıktı. O görüntü Gülistan'ın telefon sinyalinin alındığı son nokta olan Sarısaltuk viyadüğünde kaydedildi. Kayıtlarda, bir genç kız, viyadükte bariyerlerin arasında otururken görülüyor.

5 Ocak’tan itibaren haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmaları Valilik koordinesinde sürüyor. Kaldığı yurtta intihar mektubu, arama çalışmasının olduğu Uzunçayır Baraj Gölü Dinar Köprüsü mevkisinde su altında ismi yazılı reçete, notlar ve arkadaşından aldığı makas bulunan Gülistan’ın bulunması için, son görüldüğü yerde Jandarma Arama Kurtarma (JAK), Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ekibi, AFAD, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğine bağlı dalgıç polisler ve Özel Harekat Timlerinin katılımıyla bugünde sürdü.

kayip

KÖPRÜDE OTURURKEN GÖRÜNTÜSÜ ARAÇ KAMERASINA YANSIDI

Öte yandan bugün kayıp Gülistan Doku ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Kayıp olduğu gün bir araç kamerasına, arama çalışmalarının sürdüğü Dinar Köprüsü kenarında bir kişinin oturur vaziyette göründüğü kayıtlar Cumhuriyet Başsavcılığına ulaştırıldı.

Görüntüdeki kişinin kayıp olarak aranan ve arama yapılan yerde makas, notları ve ismi yazılı çıkan Gülistan’a ait olduğunun değerlendirildiği, ailesinin de benzer bir kıyafeti olduğunu söylediği öğrenildi.

Daha önce de kayıp olduğu gün ayrıldığı erkek arkadaşı ile bir kafe önünde görüşüp tek başına ayrıldığı görüntülere yansımıştı.

(DHA / İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Tam o noktadan bakın aşağı buldunuz buldunuz bulamadınız bırakın aramayı elbet ölüsü yada dirisi çıkar bir yerden
Ne kadar basit demi,beyin hücresiz seni.
Allah seninde başına böyle bir olay verirse o zaman aramayı bırakınca kahrolursun acindan
Ne kadar rahatsınız ya bunu ancak yaşayan bilir siz değil
Ölmüş gitmiş daha ne yayınlıyosun habermi bu şimdi
ah be kızım ah be kızım yaktın yüreğimizi,Allah yardımcın olsun..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler