KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yalnızlık kader değil! O burçlar aralık ayında tutku dolu bir aşka yelken açacak

  Herkesin aşktan beklentisi farklıdır. Bazı kişiler, gönül ilişkileri açısından şanslıyken birçok kişi de aradığı aşkı bulamayabilir. Astrologlar aralık ayında bazı burçların diğerlerine oranla aşktan yana daha şanslı olacaklarını ifade ediyor. İşte aralık ayında aşktan yana şanslı olan burçlar...

  Aşk bazı kişiler için karmaşık, kimisine göre de çocuk oyuncağıdır. Aralık ayını işaret eden astrologlar bazı burçlar için romantizm, tutku ve aşk dolu günlerin müjdesini verdi.

  BOĞA BURCU

  HEM AŞK HAYATINDA HEM DE MADDİ KONULARDA YÜZÜ GÜLECEK

  Aralık ayı Boğa burcuna iyi gelecek. Onlar hem maddi açıdan daha şanslı bir sürece girecekler hem de güzel sürprizlerle karşılaşacaklar. Astrologlar onların aralık ayında aşk hayatlarında da olumlu gelişmeler yaşayabileceklerini söylüyor.

  ASLAN BURCU

  ASLANLAR İÇİN AŞK KAPIDA!

  Aslanlar aşk hayatlarında güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir döneme giriyor. Liderlik özellikleriyle bilinen ve son derece çalışkan olan Aslanlar bu süreçte kariyerleri için radikal kararlar alabilir, yatırım fırsatlarını değerlendirebilirler.

  TERAZİ BURCU

  SOSYAL İLİŞKİLER, AŞK HAYATLARINI OLUMLU ETKİLEYECEK

  Terazi burcu olan kişiler maddi açıdan şanslarının artabileceği bir sürece giriyorlar. Sosyal ilişkileri onların aşk hayatını pozitif yönde etkileyecek.

  YAY BURCU

  AŞK HAYATLARI HAREKETLİ OLACAK

  Fırsatları iyi değerlendirdikleri takdir de Yaylar da aralık ayında olumlu gelişmeler yaşayacak. Kariyer açısından iş fırsatları karşılarına çıkabilir. Astrologlar onların aşk hayatlarının bu süreçte hareketli olabileceğini söylüyor.

  En Çok Aranan Haberler