HABER

"Kim daha çok içti" cinayeti

"Kim daha çok içti" cinayeti

Merter metrobüs durağında eşinin amcasını öldüren şahsın, polise verdiği ilk ifadede cinayet sebebini "İçki içtik. Daha sonra kimin daha fazla içtiği konusunda tartıştık" diyerek açıkladığı öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, Adem Gülpınar metrobüs durağında tartıştığı akrabası tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Cinayetin ardından kısa sürede yakalanan 20 yaşındaki Mehmet K.'nın evli ve eşinin 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

[**

**](http://haber.mynet.com/metrobus-duraginda-cinayet-1-olu-603444-yasam/)

Mehmet K.'nın polise verdiği ifadede, "İçki içtik. Daha sonra kimin daha fazla içtiği konusunda tartıştık. Evden ayrıldı, ben de takip ettim. Durakta da tartışmaya devam ettik" dediği öğrenildi. Duraktaki tartışma sonrasında Adem Gülpınar'ı bıçaklayarak öldüren Mehmet K., Güngören Asayiş Büro Amirliği'ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

[Metrobüs durağında cinayet: 1 ölü](http://haber.video.mynet.com/detay/Metrobus_duraginda_cinayet__olu/1376201/ "Metrobüs durağında cinayet: 1 ölü") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
HER HABERIN VIDEOSUNU İZLEMEK ZORUNDMAIYIZ HEMEN ACILIYOR İNSAN BOS BULNUYOR KORKUOR BAZEN SESLERDEN CIGLIK CIGLIGA GİRİŞLER VE YANDAN GELEN ZORAKI HABERLER BU NE YA?
İÇKİ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN BAŞIDIR
içmeyi bilmeyene...
Ulen hiç kim çok içti diye insan öldürülürmü yalan söylüyor başka bir saçmalık vardır bu işte
Geri Dön