Kırmızılar çok ateşli, sarıda tutku yok! Seks hayatınızı renklerle canlandırın...

Renklerin gerek günlük yaşantımızda gerekse cinsel hayatımızda önemli rolü vardır. Cinsel hayatımızı renklendirmek için veya hoşlandığınız kişinin cinsel yansımaları hakkında renklerin de dili olduğunu unutmayın.

Kırmızılar çok ateşli, sarıda tutku yok! Seks hayatınızı renklerle canlandırın...

Çünkü, dıştan gelen uyarılar lokal hormonların yardımıyla vücutta değişik etkiler yaratıyor.

İşte renklerin aşk ve cinsel hayat üzerindeki etkisi;

Kırmızı

kırmızı

Aşk, şehvet ve tutku rengidir, cüretkardır, teşvik edicidir. Partnerinden hayır cevabı aldığında hayal kırıklığına uğrar ama sonuna kadar gider, yeniliklere açıktır ve bu konuda hep arayış içindedir. Sınırlarını çizmek zordur ve şaşırtıcı, ateşleyicidir. Kırmızı sevenler ateşli bir cinsel yaşama sahiptir.

Mor

mor

Asiliğin ve kendine güvenin rengi. Artık ilişkilerde ve cinsellikte kırmızının tahtına oturmuş olan mor, tutkunun ve bağlılığın patronu, ihtirası da içinde bulunduran komplex bir renk. İşte, evde, sosyal çevrede her yerde parmakla gösterilen bu kişiler cinsel hayatta da en üst noktadadır. Aşkta ruh ikizini ararlar.

Siyah

siyah

Gerçek hayatta dominant karakterin gücün ve baskının rengi olan siyah, aşkta da cinsellikte de şehvetin ve baskının rengidir. Sınırı yoktur, kendisi istediği sürece tüm uçlarda yadırgamadan dolaşabilir. Monotonluğa tahammül edemezler.

Beyaz

beyyaz

Saflık, temizlik demektir. Beyazda, çekinme, sadelik ve naiflik vardır. Özellikle de cinsel hayatta sıradanlığı işaret eden beyazda işin içine biraz saten karışınca ise işler değişir. Beyaz, ince dokunuşlarla farklılaşan ve renklenen insanları anlatır. Beyaz seven kişiler cinsellikte sıradışı olan kişiler değillerdir. Farklılıktan çekinebilirler.

Turuncu

turuncu

Yakınlığın sınırlarını zorlayan, sıcaklığa, temasa ve hatta fantezilere çok açık hatta onsuz yapamayan bir renktir. Turuncu seven kişiler duygusal ve hassas kişilerdir. Canlı ve heyecan verici ilişkiler tam onlara göredir. Cinsel ilişkide fantezileri oldukça geniştir ve şehvetlidirler.

Sarı

sarı

Aşkta tutkudan uzak bir renktir. Aşk konusunda bencil olabilirler. Entellektüel, zeki ve kendine güveni tam kişiler olurlar.

Pembe

pembe

Bu dinlendirici ve insanı rahatlatan bir renktir. Aşk rengi pembe olanlar neşeli kişilerdir. Heyecanlı ve eğlenceli kişilerdir.

Yeşil

yesil

Yeşil güven ve huzuru temsil eder. Aşkta yeşil sakinleştirici ve huzur vericidir. Yeşil sadakat rengidir. Bu rengi sevenlerin cinsel hayatı masumdur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler