Kurt kızın yürek burkan dramı!

Çin’de bir milyarda bir görülen Hipertrikoz Universalis sendromu nedeniyle vücudunun yüzde 60'ı kıllarla kaplı olan 6 yaşındaki Liu Jiangli, görüntüsü nedeniyle zor günler geçiriyor.

Kurt kızın yürek burkan dramı!

Anne ve babasının küçük yaşlarda terk ettiği küçük Lui, arkadaş bulmakta da zorluk çekiyor.

[

](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/kurt-kizin-yurek-burkan-drami-anne-ve-babasi-onu-bu-halde-birakip-kacti/10213/305160/)

Guizhou eyaletindeki Guiyang şehrinde 6 yıl önce dünyaya gelen Liu Jiangli’nin vücudunun büyük bir bölümünde kıllar çıkmaya başladı. Milyarda bir görülen Hipertrikoz Universalis sendromu rahatsızlığı bulunan Lui, daha 2 yaşındayken annesi tarafından terk edildi. Bir süre sonra da babası vücudu kıllarla kaplı olan Lui’yi bir kreşe bırakıp kaçtı.

Yetkililer tarafından verilen gazete ilanı yoluyla 6 ay sonra küçük çocuğun kuzenlerinden birisinin dedesine ulaşıldı.

Diğer çocuklarla arkadaşlık kurmada başarısız olduğu belirtilen Lui’nin, görüntüsünden dolayı alay edilmesinden korkulduğu belirtildi.

Doktorlar ise şu ana kadar küçük Lui’nin durumu ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
kurban olurum..isterse insana benzemezin ben biliyorum ya benim çoçuğum..ölürüm. dayanamam.
benim çocuğum değilmi isterse çamurdan olsun, bir tırnağını bile atamam. bu nasıl bir vicdan, bu çocuğun suçu ne. aynı şey kendi başlarına gelse anne babaları onları terk etse küçücük ve hayatta kimsesiz kalsa nasıl olurdu acaba......
allah senı korusun..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler