HABER

Kuşadası yılbaşı gecesi coşacak

AYDIN (İHA) - 2007 yılını karşılayacağımız 31 Aralık 2006 gecesi tüm Kuşadası halkının katılımı ile Atatürk Anıtı önünde yılbaşı kutlamaları gerçekleştirilecek. Gecede Haluk Levent, Grup Efsun, Dj Murat Meriç, sahne alırken tombala çekilişi de gerçekleştirilecek.

Kuşadası Belediyesi'nin organize ettiği gecede çeşitli eğlenceler, müzik yayınları, çeşitli hediyeler dağıtılması, dev ekran gösterileri, havai fişek gösterileri ve daha birçok sürpriz yer alacak. 31 Aralık 2006 günü saat 20.00'da başlayacak aktiviteler, gece yarısından sonra yeni yılın ilk saatlerinde de devam edecek.

Kuşadası Belediyesi'nin geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği ve adeta bir karnavalı andıran yılbaşı eğlencelerine bu yılda katılımın bir hayli fazla olması bekleniyor.
Kuşadası Belediye Başkanı Fuat Akdoğan, yıllardır yaptıkları yılbaşı eğlencelerinin büyük beğeni topladığına dikkati çekerek, "Bu yılda halkımıza muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşatmak için bütün hazırlıklarımızı yaptık. Tüm Kuşadası halkını Atatürk Anıtına davet ediyorum. Muhteşem eğlence ve sürprizlerimiz kendilerini bekliyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön