HABER

Kütahya-Eskişehir yolu kapalı

Karayollarının bazı kesimleri kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.

Kütahya-Eskişehir yolu kapalı

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Dereli-Şebinkarahisar yolunun Eğribel mevkii, Erzurum-Çat-Karlıova, Posof- Damal, Akseki-Seydişehir yolunun Akseki-Alacabel geçidi arası, Balıkesir-Dursunbey, Balıkesir-Bigadiç-Sındırgı, Balya-Yenice, Balıkesir-Balya, Balya-Yenice,Bursa-Karacabey,Bursa-Uludağ, Gölpazarı-Taraklı, (İnegöl-Bozöyük) ayrımı-Domaniç, Bandırma-Karacabey, Karamürsel-Boyalıca, Bozöyük ayrımı-Kütahya, Kütahya-Eskişehir, Tosya -İskilip ve Kangal-Divriği yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.

Ayrıca, Samsun-Çorum-Ankara yolunun 0-10. kilometreleri ile Yıldızeli ayrımı-Çamlıbel-Tokat yolunun 9-22. kilometreleri yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Açıklamada ayrıca, karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, araçlarda takoz ve çekme halatı bulundurulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerektiği kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler