HABER

'Kuzu'lu evlenme teklifi

Emre Belözoğlu ve eşi Tuğba Belözoğlu, Zekeriyaköy'deki evlerinde Fenerbahçe dergisinin Aralık sayısı için kamera karşısına geçtiler...

'Kuzu'lu evlenme teklifi

Emre Belözoğlu ile ilgili bilinmeyen özellikler ortaya çıktı.

İlk tanışmalarının ortak arkadaşları aracılığıyla Akmerkez'de olduğunu dile getiren Tuğba Belözoğlu'nun kendisine çok enteresan bir şekilde evlilik teklifinde bulunduğunu belirtti . Tuğba Belözoğlu o anı şu sözlerle anlattı:

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/magazin/turkiye-den/kuzu-lu-evlenme-teklifi-emre-belozoglu-ve-esi-tugba-belozoglu/4800/117812/)

"Emre'nin İngiltere'de oynadığı yıllardı. Beni arayıp sakatlığından dolayı Almanya'ya gideceğini söyledi. Bu arada ben Türkiye'deyim.
Emre uçak yolculuğu yaptıktan sonra inandırıcı olma açısından olsa gerek birileriyle Almanca konuşuyordu. Tam da bu sırada zil çaldı.
Kapıyı açtığımda karşımdaki Emre'nin kuzeni Volkan'dı. Volkan Emre'nin yurtdışından kendisine hediye yolladığı ve bunu bana teslim etmesi için geldiğini söyledi. Sonra Emre'nin kuzeni çıktı ve bu sefer cep telefonum çaldı. Volkan bu sefer de birkaç hediyeyi arabada unuttuğunu ve onları almam için aşağı inmemi istedi. Ben de yavaş yavaş apartmanın merdivenlerinden aşağı inerken dairenin kapısının önünden başlayarak apartmanın çıkış kapısına kadar güller döküldüğünü gördüm.Aklıma bir anda Emre geldi ama bunu ihtimal vermiyorum. Neyse apartmanın kapısını açtığımda karşımda boynunda bir yüzük olan "kuzu" ile Emre'yi gördüm." (Bu arada Emre eşi Tuğba'ya "kuzum" diye hitap edermiş...)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum

İlginizi Çekebilir

Geri Dön