HABER

Lopez doğum gününde sahnede

Lopez doğum gününde sahnede

Moskova (AA)- Pop yıldığı Jennifer Lopez, Azeri asıllı iş adamı Telman İzmailov'un 50. doğum günü için geldiği Moskova'da verdiği 50 dakikalık konser için 2,1 milyon dolar aldı.

Komsomolskaya Pravda gazetesinin haberinde, geçen hafta sessiz sedasız bir şekilde Moskova'ya gelen ünlü sanatçının müzik dünyasının en karlı konserlerinden
birine imza attıktan sonra yine sessizce ayrıldığı belirtildi.

Haberde, sanatçının 50 dakikalık konser için 1,5 milyon dolara anlaştığı, ancak sahneye çıkmasının 1,5 saat gecikmesi üzerine sanatçının her yarım saat için ek 200 bin dolar istediği belirtildi.

Lopez'in gecikme yüzünden ek ödemelerle birlikte 2,1 milyon doları birkaç saatte kazandığı belirtilen haberde, şunlar kaydedildi: "Ancak iş adamı İzmailov'un jesti bununla bitmedi. Şarkılarını söyledikten sonra VIP masasına konuk edilen Lopez'e, İzmailov, pırlantalarla süslü bir altın mikrofon hediye etti. 'Safisa' adlı salonda yapılan geceye 73 yaşındaki James Brown da orkestrasıyla katıldı. Moskova Belediye Başkanı Lujkov dahil, şehrin ve ülkenin birçok ünlü siması konuklar arasındaydı."

İzmailov'un 2004 yılındaki doğum günü partisinde İbrahim Tatlıses ve Sibel Can sahne almışlardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön