Lüks sitenin havuzunda korkunç infaz

Başakşehir'de lüks siteyi basan silahlı saldırganlar, havuza girerken yakaladıkları Azeri işadamı Ali Gamidov'u (41) öldürdü. Rus arkadaşı Asiyat Alasheva'yı (29) da yaraladı.

Azeri işadamı Ali Gamidov ve arkadaşı Asiyat Alasheva geçtiğimiz Pazar günü Bahçeşehir’de oturdukları sitenin havuzunda kimliği belirsiz 6 kişi tarafından önce sopalarla dövüldü ardından da kurşunlandı.

Hürriyet'in haberine göre saldırının hemen ardından yaşananlar site sakinlerinden biri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde sağlık ekiplerinin Ali Gamidov’un duran kalbini çalıştırma çabaları ile hastaneye götürülmesi görülüyor. Gamidov ve Alasheva’yı silah zoruyla havuzdan çıkartan saldırganlar, her ikisini de sopalarla dövdü.

Sitenin özel güvenlik görevlilerini de silahla tehdit eden saldırganlar, iki arkadaşın üzerine kurşun yağdırdı. Vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan Gamidov ve Alasheva’ya ağır yaralandı. Saldırganlar, geldikleri minibüse binip kaçtılar. Gamidov, kaldırıldığı Esenyurt Devlet Hastanesi’ne yaşamını yitirdi. Alasheva’nın durumunun ciddi olduğu bildirildi. Polis, H.G. adlı zanlının peşine düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bu ülkede güvenlik görevlileri boş yerleri doldurma görevlileri sadece bostan için yapılan samandan yapılan korkuluk gibi sadece boş boş dururlar höd desennn ........misali sorsan bi güvenlikçiye eee abi yetki vermiyorlar ee ozaman yetkisi olmayan bir işi neden yapıyon kardeşim yapma eee para için para için her iş yapılırmı..
Güvenlik görevlisinde suç abi. Korkcakssan o işi yapmıyacaksın. O işin sosunda ölüm var seni oraya korkuluk diye mi diktirle gerekirse çıkartcan silahını sıkcan.Güvenlik görevlisiymiş fasa fiso. Gölgesinden tırsıyolar
GÜVENLİK GÖREVLİLERİ SADECE GÖRÜNTÜ HERGELEN İÇERİ GİRMESİN DİYE İŞTE ADAMIN NE YETKİSİ NEDE SİLAHI VAR 1000 TL İÇİNDE CANINI YOLDA BULMADI 6 KİŞİYE HÖD DİYECEK KADAR..
o zaman insanlar dünyanın parasını verip güvenlikli lüks sitelerde niye otururlarki
Güvenlik konusunda zafiyet saldırıya uğrayanların. Altı kişinin saldırısına uğrayacak kadar sıkıntıda isen önlemini alacaksın. Yoksa site önündeki güvenlikçiden beklenen dilencilerin satıcıların içeriye girmesini önlemektir.
Bu güvenlikçilere eskiden ^'Bekçi'' denirdi..
iyide site lüks olunca oraya saldırgab girmicek anlamınamı geliyor kimbilir ne dertleri vardı öldürecek kadar
Diğer Haberler