Magazin Turu

BOTOKSUMDAN KİME NE?
Mehmet Ali Erbil'in, Halil Ergün için "Adam resmen botokslu. Ağlıyor ama kaşları yukarıda" demesi, usta oyuncuyu kızdırdı: "Bunu söylemek ona mı kalmış?" Erbil'in "Halil Ergün göz altı torbalarını aldırdı. Göz çevresine botoks yaptırdı. Şimdi gözlerini kapatamıyor" sözleri üzerine Ergün, Erbil'in reyting kaygısına düştüğünü söyledi. "ERBİL efendiye ne benim botoks yaptırmamdan" diyen Ergün şöyle konuştu: "Benim sanatımla ilgili bir açıklama zaten yapamaz. Ama yok efendim botoks yaptırmış, yok bilmem ne yaptırmış. Bunu söylemek ona mı kalmış. Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez. Kim ne yapmış bana ne? Mehmet Ali Erbil galiba reyting kaygısı taşıyor. Sataşacak yer bulamadı şimdi de beni ele aldı."

AHMET ÇAKAR: 4 KADINLA BAŞ EDEMEM

Bir televizyon programına katılan Müjde Ar, "Çakar'ı programa davet etmem, çünkü konuşulmadık bir şey kalmadı" dedi.

Bu sırada telefona bağlanan Çakar da, 'Müjde Ar beni programa çağırsa da gelmem, tarzım değil. Dört kadınla baş edemem. Ayrıca Müjde Ar esprinin büyüğünü yapar' yanıtını verdi. Ahmet Çakar, '1207 bikiniyi ne yaptınız' sorusuna da önce 'meslek sırrı söylenmez' diye yanıt verirken; 'Arkadaşlar sanırım kendi aralarında kapıştılar' esprisini yaptı.

GÖZÜ SİNEMADA

Mankenliğin yanı sıra sunuculuk yapan ve dizilerde rol alan Fatoş Kabasakal, 'Seyircinin sinemaya ilgisi her geçen gün artıyor. Türk filmleri ciddi anlamda gişe başarılarına imza atıyor. Bu yüzden bir filmde oynamak istiyorum' diyor.

PINAR ALTUĞ YALNIZ KALDI

Ancak ayrılık dedikodularının çıkmasından çekinip, hemen duruma açıklık getirdi. İstanbul Nişantaşı'ndaki bir kulüpte yalnız eğlenmesiyle dikkat çeken Altuğ, bu durumun 'Ayrıldılar' söylentisine neden olmaması için basın mensuplarına hemen açıklama yaptı. Altuğ, 'Yağmur bu gecce seti olduğu için partide bana eşlik edemedi. O yüzden ben tek geldim' dedi. Altuğ-Atacan çifti, 12 Nisan'da nikâh masasına oturacak.

'15 GÜN SOKAKTA YATTIM'

Nehir Erdoğan'ın başrolde olduğu "Meleğin Sırları", yarın gösterime giriyor

Filmde, Amerika'ya okumaya giden ancak başına gelen tatsız olaylardan sonra alkolik olup sokakta yaşamaya başlayan Ebru adında bir genç kızı canlandıran Erdoğan, "Bir kadın için zor bir şeydi tabii. 15 gün bu sokak çekimleriyle geçti. Taş üzerinde yattım, dilendim. Yapılan makyajdan yüzüm, gözüm her yerim kaşınarak çekimleri tamamladım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler