Magazin turu

KARISINI ARKADAŞIYLA SEVİŞTİRDİ!

'Sıfır Noktası' adlı televizyon filminde Ali Sunal, donmak üzere olan arkadaşını 'hayata döndürmek için' karısını onunla seviştirmek zorunda kalıyor! Filmde "Siz olsaydınız ne yapardınız?" sorusuna yanıt aranıyor Ali Sunal, Bülent Polat ve Hande Kazanova'nın başrol oynadığı 'Sıfır Noktası' adlı televizyon filmi, geçen yıl 'Binbir Gece' dizisindeki "Şehrazat, çocuğunu kurtarmak için 150 bin dolar karşılığında Onur'la bir gece yatmalı mı?" gibi bir tartışmayı gündeme taşıyacak. 'Sıfır Noktası'; "Ahlaki değerler her koşulda aynı mı olmalı?", "Hangi koşullarda ahlaki değerlerde esneklik olabilir?", "Yaşam için ahlaki değerlerden ödün verilebilir mi?" sorularına yanıt arayacak. BAŞKA ÇARENİZ YOKSA NE OLUR! Harun Özakıncı'nın gerçek bir olaydan esinlenerek senaryosunu yazdığı ve yönettiği 'Sıfır Noktası'nda; "En yakın arkadaşınız hiportermi (donma noktası) olmak üzere. Tek çare arkadaşınızın sevişerek kan akışını hızlandırmak. Tek kadın da sizin eşiniz? Bu durumda ne yaparsınız?" gerçeğiyle yüzleşilecek.(sabah)

KIZIMI BÜYÜTTÜM! CANIMIN İSTEDİĞİ GİBİ YAŞARIM!

'Sessiz Gemiler' dizisindeki rol arkadaşı Hakan Eryatik ile 4 aydır aşk yaşayan Yeşim Salkım, açtı ağzını yumdu gözünü... Salkım, "Kızımı büyüttüm. Canımın istediği gibi yaşarım" dedi. Dört kez evlenip boşanan ve artık evlenmeyi düşünmediğini söyleyen Yeşim Salkım şöyle devam etti: "Ben yine de şanslı sayılırım. Dört ayda boşananlar var. Artık özgür bir kadın olmak istiyorum. Başarılı ve başarısız sayılan pek çok işe imza attım. Unumu eledim, eleğimi astım. Bir sevgilim var ve onunla mutluyum. Kimse bana karışmasın, kimseye hesap verme mecburiyetim yok. Gördüm ki evlilik bana mutluluk getirmiyor."

BEN BU CAMİANIN KADINI DEĞİLİM

'Lo Lo' şarkısıyla ünlenen Tuğba Özerk sanat dünyasındaki şarkıcı kadınların pek çoğunun sesiyle değil, fiziğiyle bir yerlere geldiğini iddia etti. Tuğba Özerk, Kıbrıs Jasmine Court Otel'deki konseri öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı.

Özerk şöyle konuştu: "Magazin dünyasında gördüğünüz anlı şanlı şarkıcı kadınların pek çoğu var oluş mücadelesi verirken dişiliklerini kullanmışlar. Emekle, çalışarak değil de, dişiliklerini kullanarak bir yerlere gelmişler. Zirvedekiler de öyle, diğerleri de. Ekstra iş almak için dişiliklerini kullanıyorlar. Ben bu camianın kadını değilim. Kadının güzelliği yerine artık zeka da önemli. Sadece vücudunu kullanarak bir yere geldiklerini zannedenlerin zaman içerisinde kaybolduğunu görüyoruz."

CEM HAKKO, LAGERFELD'İ VAKKO İÇİN ÇALIŞTIRACAK

Cem Hakko, Karl Lagerfeld'in kariyeri ve hayatından kesitler sunan film Türkiye'de de gösterime girmeden önce, ünlü modacıyla evinde buluştuğunu ve onu Türkiye'ye davet ettiğini söyledi. Chanel, Fendi ve kendi adını taşıyan markası ile moda dünyasında tanınan Alman modacının, Türkiye'ye en kısa zamanda geleceğini söyleyen Hakko 'Evinde bir partiye katıldım ve Türkiye'ye davet ettim. En kısa sürede kendisini Türkiye'de görebileceğiz' dedi.

Kaynak: Sabah Gazetesi

YÜZÜM DÜZGÜN DİYE HEP HANIMCIK ROLLER VERİYORLAR

Son olarak ‘Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde rol alan Karatay, işinde başarılı olabilmek için oyunculuk eğitimi almayı sürdürdüğünü ve kendisini sürekli geliştirdiğini belirtti. Güzel oyuncu şunları söyledi: "Geriye dönüp baktığımda 10 dizi ve iki filmde oynamışım. Ancak kendimi hâlâ yolun başında görüyorum. Daha zor ve daha ilginç rollerde oynamak istiyorum. Elim yüzüm düzgün diye bana hep hanım hanımcık roller öneriyorlar. Masum yüzlü bir oyuncu olarak hedefim kötü bir karakteri canlandırmak." Seri bir katili oynamak istediğini belirten Karatay, 'Monster/Cani' filmindeki rol için 20 kilo alan Charlize Theron'a hayran olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, "O kadar güzel bir kadının, vahşi bir katile dönüşmesini büyük bir hayranlıkla izledim. Öyle bir rol teklifi alırsam, aynı şekilde üstesinden gelebilirim. Karekterine uygun rolleri her oyuncu oynayabilir, önemli olan zıt karekterleri canlandırmak. Ben böyle rollere adayım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler