HABER

Mahalle bakkalına maskeli soygun

Samsun'da bir bakkal, maskeli 2 kişi tarafından silah ve bıçak tehdidiyle soyuldu.

SAMSUN (İHA) - Samsun'da bir bakkal, maskeli 2 kişi tarafından silah ve bıçak tehdidiyle soyuldu.

Olay, saat 20.00 sıralarında Karasamsun Mahallesi Keşap Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 yıldır mahalle bakkalını işleten İsmet Demircioğlu (45), saat 19.30 sıralarında eşi Nezaket (40) ve 11 yaşında oğlu Murat'ı bakkala bırakarak bir iş nedeniyle buradan ayrıldı. Bu sırada ellerinde tabanca ve bıçak bulunan maskeli 2 kişi bakkala girerek anne ve oğlunun yüzlerini rafları çevirip kasadaki yaklaşık 200 TL ile sigaraları alıp olay yerinden kaçtı. Soyguncuların bakkaldan çıkmasıyla

birlikte çığlık atan Nezaket Demircioğlu, komşularından yardım istedi. Durumun polise bildirilmesinin ardından bakkala ekipler gelerek eşkal almaya çalıştı. Tüm polis birimlerine kıyafet eşkali verilerek zanlıların yakalanması için geniş kapsamlı tahkikat başlatıldı.

İşyeri sahibinin babası İsmet Demircioğlu, gelininin çığlığıyla hemen işyerine koştuklarını söyledi. İşyeri sahibinin ağabeyi İsmail Demircioğlu ise 2 kişinin silah ve bıçakla bakkala geldiğini, ölüm tehdidiyle kasadaki para ve sigaraları alarak kaçtıklarını kaydetti.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön