HABER

Melania Trump'ın ceketinin değeri dudak uçuklattı

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, NATO zirvesinin ardından G7 zirvesi için İtalya'daydı. İkili burada da politik temaslarını sürdürürken, gözler Melania Trump'ın üzerindeydi. First Lady'nin ceketi de yalnızca tasarımıyla değil fiyatıyla da çok konuşuldu. Baharlık ceketin değerinin tam 51 bin 500 dolar olduğu ortaya çıktı. Melania Trump diğer Amerikan First Lady'lerin aksine giyimde İtalyan stilistleri tercih ettiğini açıklamıştı.

Melania Trump'ın ceketinin değeri dudak uçuklattı

Sicilya Adasının Taormina sahil beldesinde düzenlenen G7 zirvesinde ABD Başkanı Donald Trump'a eşlik eden First Lady Melania Trump'ın Belediye Sarayını ziyareti sırasında giydiği baharlık ceketin değerinin tam 51 bin 500 dolar olduğu ortaya çıktı.

Melania Trump'a üç boyutlu bahar çiçeklerini simgeleyen rengarenk paltoyu yine Sicilya Adası kökenli modaevi tasarımcıları Dolce&Gabbana sipariş üzerine özel dikti.

İtalyan “İl Messaggero” gazetesi, Melania Trump'ın giyisisiyle asorti olan elinde taşıdığı minik çantanın fiyatının bin 750 dolar olduğunu öne sürdü. Melania Trump diğer Amerikan First Lady'lerin aksine giyimde İtalyan stilistleri tercih ettiğini açıklamıştı.

Geri Dön