Mersin mitinginde Erdoğan konuşurken kalabalıklar alanı terk etti

Başbakan Binali Yıldırım’ın düzenlediği mitinglere katılımın geçmiş dönemlere göre çok az olması dikkat çekmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mersin mitinginde de kalabalıkların Erdoğan konuşurken alandan ayrıldığı görüldü.

Yenikapı’da düzenlenen Kudüs mitinginde de vatandaşların, Cumhurbaşkanı konuşurken miting alanını terk ettiği görüntüler gündeme gelmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mersin mitinginde de benzer görüntüler kaydedildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken miting alanından onlarca kişinin ayrıldığı görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 189 yorum
16 yıldır aynı masalı dinlemekten ınsanlar sıkıldı.
@orhan_1992_tsavp SON PADİŞAH 1. MAHVETTİNIN DIŞ MİHRAKLAR MASALI ARTIK TUTMUYOR
sen masal görmemişsin bebe!
@berkuygurc yaşın genç bazı şeyleri anlaman için yaşaman gerekir. ama iş işten geçtikten sonra toparlamak zor oluyor. chp iktidarı bu ülke için çok lüks. nasıl bir yıkım olacağını tasvir bile edemiyorum. biz RTE yi iyi olduğu için değil kötünün iyisi olduğu için seçiyoruz.
@tuncaykaya60 sizler daha massaaal dinliyonuz dede kafayı değiştir dede
@ziyamusti Artık oda kötünün iyisi değil oda kötü. Zalimler sınıfına girdi. Hz ömerin adaleti deyip geldi şuan adalet türkiyede yok. ya ak partilisin yada vatan haini. unutma bu yılan bir gün senide ısırır.
@tuncaykaya60 hadi len ordan polyanaaa
@ziyamusti Kardeş. Yaşım 30. Yaşayarak da anlatılanları araştırarak da iyi idrak ediyorum memleketin halini. Bugünün bir tık üstü tüp ve ekmek kuyrukları. Koskoca Türkiye Cumhuriyetini yöneten partisin, doların fırlamasını önlemenin tek yolu denizbank satışını durdurmaktı, beceremediler. Alan konsorsiyumun bi yanı araplar, diğer yanı israil. Bunların da işine gelen akpnin gitmesi olduğundan dışardan dışardan dolarla oynuyolar. Yol köprü yapmakla olmuyor bu iş. İktisat uzmanlık gerektirir. Bu kadar.
Vatandaş züğürt ağa maho ağa yatışından bıktı borç içinde yüzerken kral Faruk gibi saraydaki adamların rahatını düşünecek değil ya
Milletin Karnı yalana dolana tok artık koyunlar gözünü açtı TAMAM Diyor !
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler