HABER

Metrobüste yaşanan yer verme kavgası gündemi sarsmıştı! O kadın konuştu...

Türkiye gündemini sarsan metrobüs kavgasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İstanbul'da Sefaköy-Mecidiyeköy metrobüs hattında yaşanan yer verme kavgasına karışan Hatice Y., yaşananları canlı yayında anlattı.

Sefaköy-Mecidiyeköy metrobüs hattındaki yer verme kavgasına karışan Hatice Y., teve2 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa isimli programa telefonla bağlandı.

Hatice Y. yaşananları canlı yayınla anlattı:

"Olay orada göründüğü gibi değil. Orada sadece 26 saniyelik bir görüntü var. Ben her gün aynı yerden aynı metrobüse biniyorum. Bazen 20-25 dk. bazen 1 saat bekliyorum. Ayağımda bir problem var. Çok fazla darbe almamam lazım.

Her gün ayakta kalıyorum. Problem değil. Kimse bana yer vermek zorunda da değil. Bunda hem fikiriz.

İkinci metrobüs geldi. Ben tam oturuyordum ki, alttan bir ayağın geçtiğini fark ettim.

Ben ona kibar bir şekilde 'kalkar mısınız?' dedim, bana 'daha popon bile koltuğa değmedi' dedi.

'Benim ayağımda problem var' dedim, 'Sakat olabilirsin bu benim problemim değil' dedi.

Metrobüsün kamera görüntüleri yayınlanmadığı sürece ne demek isteyeceğimi anlamayacaksınız.

Olay 2 durak öncesinde başladı. Perpa durağında inerken yerime oturan kadın bana 'müsade eder misiniz?' dedi. 'Otururken müsade istemedin, inerken de müsade isteme' dedim. Yolculuğumu ayakta yaptım. Kimseden de yer istemedim.

Beni en çok 'bu kız kapalı diye ona saldırdı' yorumlar sinirlendirdi. Olayı başka bir boyuta çekmeleri kapalı-açık konusuna bağlamaları çok saçma.

Ben o hanımefendinin yerinde olsam şikayetçi olurum. Keşke şikayetçi olsa da, videonun başını beraber çıkarsak. Ben de bugün şirketimizin avukatı ile savcılığa başvuracağım. "

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
bu kadının bu saçma sapan hareketindeki cesaretinin ana nedeni karşısındakinin başının kapalı olması, kendince onu daha küçük görüyor, zayıf görüyor.. kendi arkasındaki kitlenin daha fazla olduğunu,kendinin daha güçlü olduğunu düşünüyor. o metrobüstekilerede helal olsun hepsi dilsiz şeytan olmuş izliyor.
@savasci515 @savasci515 tebrik ederim, çok doğru bir analiz ve yorum yazmışsınız. fakat beğeneniniz az ! aldırmayın, dangalaklara yorumlarınızı beğendirmek zorunda değilsiniz. nelerin olup bittiğini hep birlikte gördük.
Hadi oradan. her şeyi baş örtüsüne bağlamayın!! iki kadın otobüste yer yüzünden tartışmış bu kadar...
Tam tersi olsa kapalı bayan açığı kaldırmaya çalışsa ortalığı yaygaraya verirdiniz. Şimdi diğer bayanı sevimli görünme derdine düştünüz. Bi tonda yorum atar şimdi yarım akıllılar. Allah bildiği gibi yapsın sizi iki yüzlülükte sınır tanımıyorsunuz mynet ve onun aynı zihniyet takipçileri.
al işte bir numunelikte burada
chp iktidar kavgası gibi
@furkan_f_1979 Güzel cevap...
Geri Dön