MHP'de 5 milletvekili Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için imza vermedi

Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için MHP ve AK Partili milletvekilleri ortak imza verdi. Ancak MHP'den toplanan imzalar 29'da kaldı. Buna göre 5 MHP'li vekil Erdoğan için imza vermedi.

MHP'de 5 milletvekili Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı için imza vermedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran’daki seçimlerde Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi AK Parti ve MHP'li vekiller ortak imza verdi.

MHP'DE 5 VEKİL İMZA VERMEDİ

AK Parti, 316 vekilden tam kadro imza aldı. Ancak MHP grubunda toplanan imzalarda 5 fire olduğu belirtildi.

Gazeteci Adnan Bulut'un twitter adresinden yaptığı paylaşıma göre, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına aday gösterilmesine ilişkin MHP’nin milletvekillerinden topladığı imza sayısı 29’da kaldı.

İddialara göre Atila Kaya, Zihni Açba, Şefkat Çetin, Oktay Vural ve Kadir Koçdemir; Erdoğan’ın adaylığı için imza vermeyen isimler oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
BEŞ ONURLU VEKİLL..TEBRİK ETMEK LAZIMM...
CHP GELIYOR. fakir fukara ekmeğe doyacak. Millet aç susuz. En tesetturlusunun altında son model x6 bwm ler cirit atıyor. Allah Allah diyenler Allahimin gazabını 24 haziranda görecek hayırlı si ile. Amin.
@senbirharikasin1 neden tesettürlü olanların hakkı değilmi illa bi tarafı açık mı olmalı bmw mercedes binmek için, sizin gibi ırkçı zihniyet yüzünden kutuplaşmalar meydana geliyor, sizin gibi düşüncesi olan kimseye Allah(cc) fırsat vermesin
Helal olsun Oktay VURAL. Delikanlı adamsın. Rabbim razı olsun senden.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler