MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den sürpriz hediye!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş'a klasik otomobillerinden birini hediye etti. Karataş, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, 'Ömrüm boyunca gururla emanetimde mahfuz tutacağım' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den sürpriz hediye!

Klasik otomobillere ilgisi bilinen MHP Lideri Devlet Bahçeli, koleksiyonunda yer alan ve en değerli otomobillerden biri olan 06 BJK 006 özel plakalı Mercedes'i MHP İstanbul Milletvekili Bülent Karataş'a hediye etti.

bahceli

TWITTER'DAN DUYURDU

MHP'li Karataş, otomobili teslim aldıktan Twitter hesabından fotoğraf paylaştı. Karataş paylaşımdan, 'Lider dünü özümsemiş engin bir hafıza, bugünü gelecekle buluşturan dev bir meşaledir. Allah başımızdan eksik etmesin, şahsımı layık görüp bugün tarafıma vermiş olduğu hediye ömrüm boyunca gururla emanetimde mahfuz tutacağım bir (maddi-manevi) değerdir. Şükranlarımı sunuyorum...' ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Mezara götürecek değil ya eşe dosta dağıtsın ihtiyar kurt
coluk çocuğu eşi dostu akrabası yok mu onlara versin ..
Adam hiç evlenmemiş. Evlenme niyetindeyken annesi vefat edince sonrasında da evlenmemeye kara vermiş. Kendi anlatımıyla da kısmet olmamış. Kız kardeşi dışında yakın akrabası yok bildiğim kadarıyla.
seçim önü eyt yi biz çözeceğiz diye kanun teklifi verip kendi kanun teklifine çekimser oy veren sayın bahçeli şimdide araba dağıtıyor tüm eytliler her gün seni anıyor kulakların çınlıyormu. yaptığı mitinglerde akp den hesap sormazsam ............diyen bahçeli sen hala kendini lidermi sanıyorsun da çıkıp demeç verip açıklama yapıyorsun koca mhp yi dağıttın kendinle gurur duy
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler