HABER

Midyat Belediyesi'nden dualı ve beddualı uyarı tabelası!

Midyat Belediyesi, Şeyh Eles Türbesi ve mesire alanına dua ve beddua içerikli yazıların olduğu tabela koydu. “Bu alana çöp dökenlerin Allah belasını versin” ve “Çevremizi temiz tutanı Allah muvaffak etsin” yazılı tabelalar, mesire alanının çeşitli yerlerine yerleştirildi. Tabelalara bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları ise uygulamayı yerinde buldu.

Midyat Belediyesi'nden dualı ve beddualı uyarı tabelası!

Mardin Midyat Belediyesi tarafından bazı yerlere çöp atılmaması için üzerinde 'Bu alana çöp dökenlerin Allah belasını versin' ve 'Çevremizi temiz tutanı Allah muvaffak etsin' yazılarının yer aldığı tabelalar asıldı.

"ÇÖP DÖKENLERİN ALLAH BELASINI VERSİN"

AK Parti yönetimindeki Midyat Belediyesi, ilçenin 6 değişik yerinde yerlere çöp atılmaması için yeni bir uygulama başlattı. Çöp atanlara karşı yapılan uyarılar dikkate alınmayınca belediye bu kez öncelikle Acırlı Mahallesi'ndeki mesire alanı ve Şeyh Eles türbesinin bulunduğu alanlara 'Bu alana çöp dökenlerin Allah belasını versin' ve 'Çevremizi temiz tutanı Allah muvaffak etsin' yazılı tabelalar dikti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

Tabelanın sosyal medyada paylaşılması üzerine bazı vatandaşlar Midyat Belediyesi'ne tepki gösterirken, bazı vatandaşlar uyarıları yerinde buldu.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Yerinde ve güzel malesef bizim millet ya sövünce ya dövünce kendine geliyor
@duru_2017 içinde "allah" kelimesi geçiyor diye ayaklanır şimdi içimizdeki çağdaş aydın modern insanlar.
@duru_2017 sen çözmüşsün olayı...Cok dayak ve küfür yedin sanırım sende kendıne gelmişsin.
@duru_2017 bu yoruma olumlu oy veren AVELLER de var Allah akıl versın SIZE demek ki olumlu oy verenler de küfür ve dayak yiyenler
@serdarercan736 senin kafan bukadar basmış ettafı temiz tutlamsı için pskolojik bir yazı ha seni ırkçı beyin
Din Korku veren bir uygulamadır... yani fantazi dünyası işte...
@z_ehir hayırdır sen neye inanıyosun..
70 METRE İLERİDE 2 TANE,70 METRE GERİDE 3 TANE ÇÖP KONTEYNERİ OLDUĞU HALDE ÇÖP ATANIN.....,ÇÖP ATMA HAYVAN,ALLAHSIZ KÖPEK YAZDIM,KÜFÜR ETTİM AMA YİNEDE PENCEREMİN KARŞISINA ÇÖP ATMALARINI ENGELLEYEMEDİM.BUNLAR MÜSLÜMAN OLAMAZ.İNSAN HİÇ OLAMAZ.HAYVAN BİLE PİSLEDİĞİ YERİ KAPATIYOR.LANET OLSUN BÖYLE OLANLARA.
Geri Dön