YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mutfakta geçirdiğiniz zamanı yarıya indirecek pratik sebze doğrayıcı

  İçerik devam ediyor

  Girdiği her yemeğe eşsiz bir lezzet katan soğan, sarımsak, domates gibi sebzeleri tek tek doğramaktan sıkıldınız mı? "Şöyle bir pratik gereç olsa da beni bu dertten kurtarsa" diye düşündüğünüz oluyor mu? Yanıtınız "Evet." ise tam sizlik bir öneriyle geldik. TikTok'ta viral olan, mutfakta geçirdiğiniz vakti kısaltacak pratik sebze doğrayıcıyla tanışın. İşte detaylar!

  Videodaki ürünü görmek için buraya tıklayın.

  İş, okul, sosyalleşme, günlük koşuşturma derken bir bakıyoruz gün bitmiş bile. E bunun bir de mutfakta yemek hazırlaması var; her yemeğin içine giren soğanı, sarımsağı doğraması var... Peki mutfakta geçirdiğimiz zamanı yarıya indirecek pratik bir gereç olsa nasıl olur? "Harika olur." dediğinizi duyar gibiyiz. O hâlde sıkı durun, bu ürüne bayılacaksınız: Pratik sebze doğrayıcı! TikTok'ta viral olan, kullanan herkesin bayıldığı bu doğrayıcıyla soğandan sarımsağa, salatalıktan domatese aklınıza gelen her sebzeyi rahatlıkla doğrayabiliyorsunuz. Üstelik soğan doğrarken gözleriniz de yaşarmıyor! Doğradığınız sebzeler ürünün geniş haznesinde biriktiği için etraf kirlenmiyor, ekstra bulaşık da çıkmıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de cabası. E daha ne olsun ki?

  Videodaki ürünü görmek için buraya tıklayın.


  Chef GPT

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  En Çok Aranan Haberler