MYP Genel Başkanı: Oylarımız MHP'ye

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, katıldığı bir programda MHP’ye bir şans verilmesi gerektiğini söyledi.

MYP Genel Başkanı: Oylarımız MHP'ye

Ahmet Reyiz Yılmaz, “Türk milleti yıllarca bütün siyasi oluşumları denemiştir. Bu seçimlerde 46 yıldır iktidar şansı verilmeyen MHP için bir şans oluşturulmalı. Sayın Bahçeli siyaseti bırakmadan kendisine ülkeyi yönetmek için bir şans verilmelidir” dedi.

Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP’nin iktidar olamadığını belirterek, “Türkiye de MHP oylarının yüzde 15 bandında olması gerçeği yansıtmamaktadır. Aslında gönlü MHP’de fakat kendisi başka parti ve oluşumlarda olan daha fazla insanımız var. Ne var ki yönetim kademesi yeterli güven ve heyecan veremediği için MHP iktidar olamıyor” diye konuştu.

“PARTİ OLARAK MHP İÇİN OY KULLANILACAK”

“Bu seçimlerin kritik bir değeri var” diyen Yılmaz, “Sayın Bahçeli birleşme ve toparlama görevini yerine getiremedi. Buna rağmen Muhafazakar Yükseliş Parti 650 ilçe 80 il teşkilatı ile MHP için oy kullanacak. Derdi millet ve ülke olanın kişisel hırsı olamaz” şeklinde konuştu.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
KENDİ OYU DIŞINDA OYU YOK....REZİL OLACAĞINA ERKEKLİK ONA KALMIŞTIR....BENCE DOĞRUSUNU YAPMIŞTIR....NASIL OLSA MHP ASLA İKTİDAR OLAMAZ.....YARIM OLDU 3 BANKAYI YOK ETTİLER....BİR DE TAM OLSA....=))))))ALLAH KORUSUN ÜLKEMİZİ....CHP VE MHP DEN.....
canım kardeşim benim bir zamanlar erdal inönü de bide beni deneyin diyordu. özal buna güzel bir cevap verdi. millet deneme tahtası mı? bahçeliye şans verildi. kualisyonu unuttunuz mu. türkiye krize girdi. hastahaneler okular yolların dürümunu unuttunuz mu? bu milleti aptal yerine koymayın. şimdi kasalar dolu yetki verin kasaları boşaltalım. batının istediği antlaşmaları yapalım. ondan sonra tekrar ak partiyi seçerseniz seçin diyorlar. millet bunu yemez.
@akadli10 MHP ne zaman tek başına iktidar oldu ? AKP, aşağı yukarı 14 yıldır tek başına iktidar da bir kere de MHP'yi tek başına iktidar yapalım ne oldu korkuların mı var ?
ipini sapını koparan parti kurmuş bu ülkede % 3 oranında oy alamayan partilere hazineden yardımın verilmemesi gerektiğini düşünüyom myp sen mhp ye oy versen kesin mhp tek başınada ikdidar olur mynet haberini yapan kıt kafalı 1 tek oyu olan bu partiyi büyük bir pokmuş gibisinede haber yapıyonya seninde haberciliğine yazıklar olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler