HABER

NCR İnternational Hospital, TMMOB Gaziantep Şubesi ile Sağlık Protokolü imzaladı

NCR İnternational Hospital Gaziantep’in önde gelen kurumları ile yaptığı sağlık protokolüne bir yenisini daha ekleyerek, Makine Mühendisleri Odası ile anlaşma imzaladı.Makine Mühendisleri odası başkanı Hüseyin Ovayolu bu anlaşma sayesinde üyelerinin daha ayrıcalıklı bir sağlık hizmetine erişeceğini ve NCR Hastanesinin kendileri için düzenleyeceği Sağlık seminerleri ile de üyelerinin eğitim sürecine katkıda bulunacaklarını söyledi.

NCR İnternational Hospital, TMMOB Gaziantep Şubesi ile Sağlık Protokolü imzaladı

NCR İnternational Hospital Gaziantep’in önde gelen kurumları ile yaptığı sağlık protokolüne bir yenisini daha ekleyerek, Makine Mühendisleri Odası ile anlaşma imzaladı.
Makine Mühendisleri odası başkanı Hüseyin Ovayolu bu anlaşma sayesinde üyelerinin daha ayrıcalıklı bir sağlık hizmetine erişeceğini ve NCR Hastanesinin kendileri için düzenleyeceği Sağlık seminerleri ile de üyelerinin eğitim sürecine katkıda bulunacaklarını söyledi. İlerleye günlerde NCR Hastanesi ile Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında sıkça bir araya gelmeyi planladıklarını dile getiren Başkan Ovayolu, desteklerinden ötürü NCR İnternational Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Neccar’a teşekkürlerini bildirdi.
Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Neccar da protokolün hayırlı olmasını diledi.

Geri Dön