Ne yasağı umursadı, ne koronavirüs uyarılarını! Yaşlı vatandaşın ‘bank’ keyfi

Yaklaşık 1 milyon nüfusa sahip olan Eskişehir'de sokaklar boş kalırken, yaşlı bir vatandaşın koronavirüs yasağını deldiği görüldü. Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkması yasaklanan yaş grubunda yer alan bir kişi, yol kenarındaki banka oturarak zaman geçrdi.

Ne yasağı umursadı, ne koronavirüs uyarılarını! Yaşlı vatandaşın ‘bank’ keyfi

Yaklaşık 1 milyon nüfusa sahip olan Eskişehir, Korona virüsten dolayı en sakin günlerini yaşıyor. Virüs sebebiyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara ’Sokağa Çıkma Yasağı’nın gelmesine rağmen bazı yaşlılar yasağa uymadı. Birçok platformdan adeta bas bas bağırılan ‘EvdeKal’ çağrılarına uymayan yaşlı vatandaşların bilinçsiz davranışları pes dedirtti. (İHA)

Yasak tanımayan yaşlı vatandaşın ‘bank’ keyfi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
napsın adam ülkeye virusu getiren devlet utansın millet keyfi için yurt dısına çıkıyor virusu kapıyor devlette onları ülkemize getiriyor bu yaslı amcanın sucu ne
DEMEKKİ ÖLMEK İSTİYOR ATIN AĞIR KORONALILARIN YANINA 5 GÜN SONRA GÖMÜN GİTSİN.YAŞAMAYI HAK ETMEYENİ YAŞATMAYACAKSIN.
ACABA keyfindenmi çıktı gitmi dediler çıkmı dediler kimin çenesinden dtrdırından bıktı çıktı acaba Neler var neler .Bende insanların evde olmasını istiyorum kendimde kaç gündür evdeyim . hem kendim için hem toplum için.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler