HABER

Necdet Dede'ye büyük şok!

‘Var mısın Yok musun'da yarışan Necdet Dede'nin kutusundan ne kadar çıktı?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ‘Var mısın Yok musun' yarışmasında yarışan Necdet Dede 250 Bin TL kaçırdı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun yarışmasında, yarışmaya 3.5 aydır katılan ve birçok defa 500 bin TL açarak tüm yarışmacıların korkulu rüyası haline gelen Necdet dede yarıştı.

Yarışma süresince kendisi hakkında bilgiler veren ve izleyenlerin sempatisini kazanan Necdet Dede öğretmen olduğunu, emekli olduktan sonra pek çok iş yaptığını, eşiyle olan ilginç tanışmalarını ve evliliğini anlattı.

Son dörde 2 mavi, 2 kırmızı ile giren yarışmacı Necdet Dede "500 bin kutumda, buna inanıyorum" derken Hamdi Bey'in 81 bin TL teklifini eşinin israrı üzerine kabul etti.

Daha sonra devam etseydi ne olacaktı sorusunun cevabını bulmak için iki kutu açtıran Necdet Dede, her iki kutudan da mavi çıkması ile adeta yıkıldı.Bu esnada Hamdi bey aradı ve eğer devam etmiş olsaydı yeni teklifin 365 bin TL olacağını söyledi.

Son iki kutuda 250 bin TL ve 500 bin TL kalan yarışma sonunda kendisine ait 14 numaralı kutunun açılmasıyla 250 bin TL kazanacağını gören Necdet Dede biraz olsun rahatladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön