Nilay Dorsa, Paris'e meydan okudu

Bir güzellik merkezinin açılışı için Bursa'ya gelen manken Nilay Dorsa, olaylı bir şekilde Türkiye'ye ayak basan Paris Hilton'a meydan okudu. Türk kızlarının daha güzel olduğunu söyleyen Dorsa, "Paris Hilton ne iş yapar, ne yapar tanımıyorum. Ben ondan daha güzelim" dedi.

İŞTE NİLAY DORSA'NIN NEFES KESEN FOTOĞRAFLARI

Güzellik merkezinin açılışı ve DJ'lik yapmak için Bursa'ya gelen ünlü manken Nilay Dorsa, Paris Hilton'a gönderme yaptı. Bir soru üzerine Paris Hilton'un Türkiye'ye geldiğini hatırlatan Dorsa, "Bizim ülkemizden bazı şeylerin abartıldığını düşünüyorum. Bana "Paris Hilton mu Türk kızları mı diye sorarsanız, ben Türk kızları" derim. Bir kere Türk kızlarında samimiyet, sıcaklık, içtenlik ve güzellik var. Paris Hilton ne iş yapar ne yapar tanımıyorum. Skandalları ile gündemde olan bir kadın, bütün dünyanın ilgi duyduğu bir kadın. Ben abartıldığını düşünüyorum. Paris Hilton gelmiş benim neyime. Alkollü yakalanmak, birilerine sataşarak gündemde olmak benim yapabileceğim bir şey değil. Demek ki kazanıyor bu işlerden. Baksanıza bir güzellik yarışmasına jüri üyeleği yapmak için gelmiş, bu işlerden anlıyor mu. Pariscim; Türk kızları daha güzel. Sen bir an önce Paris'e geri dön. Ben senden daha güzelim" dedi.

"MANKENLİKTEN, MODELLİKTEN PARA KAZANILMIYOR"

Mankenlikten ve modellikten para kazanılmadığını vurgulayan Dorsa, "Çağla şikel aslında çok doğru bir laf etmiş; mankenlikten, podyumdan, modellikten para kazanılmıyor. Bu zaten yıllardır benim savunduğum bir şey. Ben yeri geliyor kasap, market, manav açılışına gidiyorum. Bütün yaptığım bu işlerle gurur duyuyorum. Beni eleştirenler "Bak Nilay Dorsa kasap açılışına gidiyor. Modellikte bu mu?" diyor.

İŞTE NİLAY DORSA'NIN NEFES KESEN FOTOĞRAFLARI

Bunu diyenler şimdi bakıyorum yavaş yavaş benim lafıma geliyor. Benim işimi küçümseyenler benim gittiğim işlere gitmeye başladılar. O yüzden hiç bir zaman büyük konuşmamak lazım. Çağla Şikel, Türker İnanoğlu sayesinde evini arabasını aldığını söylemiş. Sonuçta hepimizin arkasında bir Türker İnanoğlu yok. O biraz şanslı. Belki Türker İnanoğlu olmasaydı Çağla da kasap manav açılışına gidecekti" diye konuştu.

"35 YAŞINDAKİ MANKENLE 21 YAŞINDAKİ MANKENİN AYNI PODYUMA ÇIKMASI KOMİK"

30-35 yaşındaki bir mankenle 21 yaşındaki bir mankenin aynı podyuma çıkmasının çok komik olduğunu dile getiren ünlü manken, "Böyle teyzelerimiz ablalarımız vardı zamanında, ama bazıları bıraktı, bazıları istemeden bırakmak zorunda kaldı. Artık hadlerini bildiler heralde. Şu an önümde kimse yok. Mankenliğe başladığım günden itibaren en büyük rakibim kendim oldum. Benim yarışım kendimle.

İŞTE NİLAY DORSA'NIN NEFES KESEN FOTOĞRAFLARI

Ben kimseyle yarışıp onları kendime baz almıyorum. Herkesin çizgisi farklı. Benimde kendime göre kurallarım ve iş prensiplerim var. Diğerlerinden ayrı çizdiğim bir yol var. Ama mankenlik belirli bir yaştan sonra yapılmıyor" şeklinde konuştu.
Güzellik merkezinde tartıya çıkan mankenin kilosu 55 çıktı. Bacaklarına yosun maskesi yaptıran güzel mankenin eline aldığı makyaj malzemesiyle şarkı söylemesi ilginç görüntü oluşturdu.