HABER

NTV'de yaprak dökümü sürüyor

NTV'de farklı programlara imza atan Çiğdem Anad ve Mirgün Cabas da ayrılanlar kervanına katıldı. İki ismin kurumla bağlarını kopardıkları öğrenildi.

NTV'de yaprak dökümü sürüyor

NTV'de yaprak dökümü sürüyor. Son olarak Mirgün Cabas ve Çiğdem Anad'ın NTV'nin de bağlı olduğu Doğuş Yayın Grubu'ndan ayrıldıkları öğrenildi. Medya Tava'nın haberine göre, kanalda farklı programlar yapan haberci Çiğdem Anad, yönetimle görüştü ve ayrıldı. Anad'ın, Genel Müdür Cem Aydın 'ın istifasının ardından ayrılmaya karar verdiği öne sürüldü.

Mirgün Cabas ise, uzun yıllar NTV'nin ekran yüzü olmuş, haber müdürlüğünü yapmıştı. Cabas son olarak aynı grubun yayınladığı GQ dergisinin Türkiye Genel Yayın Yönetmeni'ydi. Öte yandan Doğuş Yayın Grubu'nda Gezi Parkı eylemleri ile başlayan ayrılıkların devam edeceği, yönetimin 10 kişilik bir tasfiye listesi bulunduğu iddia edildi. Cabas'ın da yönetimle el sıkışarak ayrıldığı belirtiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
1 i gider 1 i kalır kurumlar kalıcıdır.
Tebrik ediyorum onları.Yalakalık yapıp yalan söyleyen bir kanalı terk ettikleri için diğer karaktersizler gibi olmadıklarını gösterdiler bizlere.
Ntv den değerler birer birer gidiyor. izlenme sayısı hızla azalıyor.
Geri Dön